Olay Kadın Kezban Küçük Konuştu!

Olay Kadın Kezban Küçük Konuştu!
NTV gecenin Hanefi Avcı ve kadınlarına ayırdı. Avcı'nın eşi ve sevgilisi olduğu iddia edilenKezban Küçük, NTV ekranlarında canlı yayın konuğu oldu..

NTV, gözaltına alındığı günden beri siyasi bir duruş sergileyen Hanefi Avcı'nın durumunu bir aile dramına hatta hazin bir aşk hikayesine çevirdi.

ÖNCE KARISI SONRA SEVGİLİSİ

Dün tutuklanan Hanefi Avcı'nın eşi Şenay Avcı Can Dündar'ın yayınına telefonla bağlandı. Her fırsatta eşinin arkasında olduğunu söyleyen Şenay Hanım eşinin ifade vermemesini ve sergilediği tavrı desteklediğini ifade etti. Şenay Avcı bir anlamda eşi gibi siyasi bir tavır ortaya koydu.

DRAMATİK AŞK ÜÇGENİ (!)
Can Dündar'ın programının ardından 1saat kadar sonra Mirgün Cabas'ın sunduğu HER ŞEY programına Hanefi Avcı'yla ilişkisi olduğu söylenen Kezban Küçük katıldı. Yani 1 saat önce Hanefi Avcı'nın eşini canlı yayına alan NTV 1 saat sonra Avcı'nın sevgilisini aldı. Ve olay dramatik bir aşk üçgeni halini aldı. Mirgün Cabas'ın sorularını yanıtlayan Hanefi Avcı'nın sevgilisi Kezban Küçük, Avcı ile olan ilişkisini anlattı.

NTV'YE YAKIŞMADI
Hanefi Avcı Karargah Evleri Örgütü bağlantısından dolayı tutuklanandı. NTV ise olayı basit bir aile dramına çevirdi. Bu tavır Türkiye'nin haber kanalı NTV'ye yakışmadı.
 

ÖNCE AVCI'NIN SEVGİLİSİ KEZBAN KÜÇÜK SAHNEDE

ŞİMDİ SIRA ACILI KADIN ŞENAY AVCI!

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com