Olay sırasında kanlı ellerle görülmüş

Olay sırasında kanlı ellerle görülmüş
Almanya’nın Dortmund kentinde 3 Türk çocuğun ölümünde baş şüpheli olarak polis tarafından gözaltında tutulan Bulgar kadının olay sırasında elleri kanlı bir şekilde görüldüğü ortaya çıktı.
 Zilan (12), Mustafa (4) ve Mehmet Tüfekçi (10) adlı çocuklar apartman dairelerinde çıkan yangına müdahale etmeye gelen itfaiyeciler tarafından bulundu.
 
Şiddet sonucunda hayatlarını kaybettikleri ortaya çıkan çocuklardan ikisi evde, bir diğeri ise hastanede öldü. Almanya’da yayımlanan Bild gazetesi, kardeşlerin babası Muharrem Tüfekçi’nin sevgilisi Milka Docheva (30) adlı Bulgar kadının evde çıkan yangın sonrasında elleri kanlı bir şekilde koşarken görüldüğünü yazdı. Otopside 3’ünün de şiddet nedeniyle öldükleri açıklanan çocukların katilinin Docheva olabileceği iddiaları güçlendi.
 
İddiaya göre Docheva yangından sonra koşarak Tüfekçi’nin akrabalarıyla oturduğu restorana gitti. Eve yaklaşık 1 kilometre uzaklıktaki restorana elleri kanlı bir şekilde giden Docheva evin yakınındaki bir parkta saldırıya uğradığını söyledi. Bunun üzerine hep birlikte eve giden Tüfekçi ve akrabaları evin yandığını gördü. Daha sonra ölen Zilan ve Mehmet’in cesetleri evden dışarıya çıkarıldı. Mustafa da kaldırıldığı hastanede öldü.
 
ANNELERİ DE BALKONDAN DÜŞMÜŞ
 
Polis, otopsiden sonra yaptığı açıklamada, çocukların şiddete maruz kaldığını ve Mustafa ve Dilan’ın yangın çıkmadan önce hayatlarını kaybettiğini belirtti. Anne Ayla Tüfekçi’nin ise 3 yıl önce balkondan düşerek öldüğü açıklandı. Ailenin olay yaşanmadan önce Türkiye’ye dönmek istediği de ortaya çıktı. Bulgaristan’daki Plovdiv Paissi Hilendarski Üniversitesi’ni bitirdiği bilinen Docheva’nın sorgusu devam ediyor. (SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com