Öldüğü haberlerine isyan etti

Öldüğü haberlerine isyan etti
Ünlü tiyatro oyuncusu Nejat Uygur’un çocukları, babalarının öldüğü haberlerine isyan etti.

Uzun süredir tedavi görev usta tiyatro oyuncusu Nejat Uygur hakkında bir kez daha ortaya atılan 'öldü' iddiası Behzat Uygur’u çileden çıkardı.

Haberin sosyal medyada hızla yayılmasının ardından twitter hesabından bir açıklama yapan Behzat Uygur, artık ne yapacaklarını şaşırdıklarını belirterek "Babamın ölmediğini anlatmak için ne yapmamız gerekiyor. Bizlere yazıktır yapmayın sürekli üzüntü halindeyiz. Oyun sırasında bile bu haberleri alıyor hemen telaşlanıyoruz. Acaba annem bize haber vermedi mi? diye düşünüyoruz. Bunu kasıtlı olarak yapıyorlar ve telefonlarımıza bir anda başsağlığı mesajları yağıyor. Babamı sevenleri inandırmak için, oğulları olduğumuz için her zaman bizlerin açıklama yapmasını istiyorlar. Bu durumu inandırmak için biz de açıklama yapıyoruz.  Özellikle Müslüm Gürses'in ölümünden sonra bu daha da arttı. Allah rızası için ailemize bizlere ve babama yazıktır. Bu tür haberleri yapmayın, her gün bizleri öldürüyorsunuz" dedi.

Behzat Uygur, öfkesini dile getirip açıklama yaptıktan sonra hesabın sahte olduğunu öğrendi ve tüm takipçilerinden hesabı kapatmak için ‘spam’lemelerini istedi. Daha önce de bir çok ünlü hakkında twitter’da öldüklerine dair asılsız haberler yer almıştı.(SNK) 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com