Öldürdüğü eşinin yanına kefen parası bıraktı!

Öldürdüğü eşinin yanına kefen parası bıraktı!
İzmir Yeşilyurt'taki cinayet, dün gece saat 01.00 sıralarında meydana geldi.

Fatma İkibaş'a ulaşamayan yakınları kapıyı açan olmayınca polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri çilingir yardımıyla kapıyı açtıklarında, başından tabancayla vurulmuş olan Fatma İkibaş'ın cesetiyle karşılaştı.
 
Evdeki incelemede, masa üzerinde bir not bulundu. Kadının eşi tarafından bırakıldığı anlaşılan "Bu da karımın kefen parası olsun" notu ve 400 TL parayı bulan ekipler, İbrahim İkibaş'ın peşine düştü.
 
EV YÜZÜNDEN KAVGA ETMİŞLER
 
Polis yaptığı araştırmada, cinayetin ev satışı nedeniyle çıktığını belirlendi. Fatma İkibaş'ın olayın meydana geldiği daireyi yaklaşık 1 yıl önce eşi İbrahim İkibaş ile ortak olarak aldıkları ancak bankalara kredi borcu olan İbrahim İkibaş'ın evi eşine zorla sattırdığı iddia edildi. 85 bin TL'ye sattığı evin parasıyla borçlarını kapatan İbrahim İkibaş'ın, kalan parayı eşine vermemesi nedeniyle aralarında anlaşmazlık çıktığı öğrenildi. İlk eşinden bir kızı olan ve İbrahim İkibaş ile 5 yıl önce evlenen Fatma İkibaş'ın cenazesi, Menderes'in Oğlananası Köyü'nde toprağa verildi. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com