Öldürdüğü kadının ikiziyle evlenecek

Öldürdüğü kadının ikiziyle evlenecek
Arjantin'de bir mahkum, iki yıl önce öldürdüğü sevgilisinin ikiz kardeşiyle evlenecek.

Viktor Cingolani, sevgilisi Johana'yı öldürmüştü. Ama şimdi onun ikizi Edith ile evlenecek

2010’da 22 yaşındaki sevgilisi Johana’yı öldürdüğü için 13 yıl hapse mahkum olan ve suçsuz olduğunu savunan Victor Cingolani, basına yaptığı açıklamada, "Johana’yı sevmiştim ama Edith’i seviyorum. Evleneceğim ve sevdiğim, güzel bir nişanlım var" dedi.

Cingolani’yle nişanlanan manken Edith Casas, nişanlısının ikiz kardeşinin ölümünde suçunun bulunmadığına inandığını belirtti. Edith Casas, "O, birini vurabilecek biri değil. Onu öldürmedi. Cezaevinden çıkacak ve mutlu olacağız. Masum olduğunu ispat edeceğiz" diye konuştu.

İkizlerin annesi Marcelina Orellana ise nikahı engellemek için elinden geleni yapacağını vurguladı. Orellana, kızı 18 yaşından büyük olduğu için nikahı önlemenin zor olacağını ancak bir psikologa görünmesi için mahkemeye başvuracağını, Edith’in ne yaptığını bilmediğini söyledi.

Victor Cingolani ve Edith Casas’ın nikah töreni, mahkumun çıkışına izin verilmesine rağmen cezaevinde yapılacak. Sözkonusu olayda Johana ile ilişkisi olan Marcos Diaz adında bir kişi de tutuklanmıştı.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com