Öldürdüler, gömdüler sonra çıkarıp yaktılar!

Öldürdüler, gömdüler sonra çıkarıp yaktılar!
Samsun'da 22 yaşındaki Bayram Keskinoğlu'nun öldürülmesi olayına karışan 7 şüpheli nöbetçi mahkemeye sevk edildi.

Samsun'da 22 yaşındaki Bayram Keskinoğlu'nun öldürülmesi olayına karışan 7 şüpheli nöbetçi mahkemeye sevk edildi. Şüphelilerin Keskinoğlu'nu öldürdükten sonra gömdükleri, ardından çıkarıp köye götürdükleri ve cesedi orada yaktıkları ortaya çıktı.

Olay, 6 gün önce Atakum İlçesi Derecik Mahallesi Derecik Mezarlığı'nda meydana geldi. Derecik Mezarlığı'nda güvenlik görevlisi olarak çalışan sabıkalı 25 yaşındaki Serkan K. ve sabıkalı Bayram Keskinoğlu arasında kız meselesi konusunda kavga çıktı. Çıkan kavgada Serkan K.'nın tabancasından çıkan mermilerle Bayram Keskinoğlu yaralandı. Bu sırada 19 yaşındaki Mehmet K. yere düşen Keskinoğlu'nun tabancasını alarak yaralı Keskinoğlu'nu başına 1 el ateş ederek öldürdü. Keskinoğlu ailesinin şikayeti üzerine araştırma yapan polis cinayete karışan Serkan K., Kadir Y. (22), Mehmet K., Murat K. (29), Naci G. (33), Kemal K. (18) ve C. D.'yi (17) kısa sürede yakalayıp gözaltına aldı.

Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Cinayet Bürosu'nda ifadeleri alınan şüpheliler cinayeti itiraf etti. Şüphelilerden Serkan K., şöyle dedi:

"Bayram ile aynı kıza aşıktık. Bu konuyu konuşmak için bir arkadaşıyla mezarlığa geldi. Konuşurken, 'Buraların ağası da paşası da benim' diyerek silahını çekti. Önce kendi kafasına dayayıp tehditler savurdu. Ardından yanımızdan uzaklaşırken bize ateş etti. Biz de kendisine ateş ettik. Öldüğünü anlayınca Kavak İlçesi'ne gidip gömerek döndük. Daha sonra cesedin bulunabileceğini düşündük. Bu yüzden tekrar köye gidip, cesedi çıkarıp ormandan topladığımız odunlarla birlikte yaktık. Küllerini de Ormana savurduk."

Gözaltındaki 7 şüpheli ifadelerinin ardından bugün nöbetçi mahkemeye çıkarıldı

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com