Öldürülen müzisyenin kızları tutuklandı

Öldürülen müzisyenin kızları tutuklandı
Sezen Aksu, Edip Akbayram, Sibel Can gibi isimlere vokalistlik yapan Ural işyerinde ölü bulunmuştu...

Gaziantep'te işyerinde ölü bulunan ve bir dönem ünlülere vokalistlik yapan müzisyen Mustafa Ural'ın (53) öldürülmesiyle ilgili olarak kızları Müge Hatice Ural (28), Orkide Gamze Kapkın (30) ile Kapkın'ın sevgilisi olduğu öne sürülen Murat Çam (33) tutuklandı.

Bir dönem Sezen Aksu, Edip Akbayram, Sibel Can gibi isimleri vokalistlik yapan Mustafa Ural, 19 Temmuz'da eve gelmeyince, eşi Meyyet Vural polise başvurdu. Bunun üzerine müzik aletleri satan Ural'ın Sarıgüllük Mahallesi'ndeki işyerine giden polis, Ural'ı başından tek kurşunla vurulmuş halde buldu.

Ural'ın Bahaeddin Nakıboğlu Camii'nin avlusunda kılınan cenaze namazında, müzisyenin eşi Meyyet, kızları Müge Hatice Ural ve evli olan Orkide Gamze Kapkın da gözyaşı döktü.

Cinayeti araştıran polis, aile fertlerinin de ifadesini aldı. Ural'ın kızlarının çelişki ifadelerinden şüphelenen polis, aile fertlerini el svaplarını da aldı. Yapılan incelemede, kızı Müge Hatice Ural'ın elindeki svapların cinayette kullanılan silaha ait olduğu belirlendi. Bunun üzerine polis, Mustafa Ural'ın eşi Meyyet, kızları Müge Hatice Ural, Orkide Gamze Kapkın ile 1 çocuk annesi olan Kapkın'ın sevgilisi olduğu öne sürülen Murat Çam'ı gözaltına aldı.

Murat Çam'ın evinde yapılan aramada, cinayette kullanılan silahtan çıkan boş kovanlarla uyuşan başka boş kovanlar bulundu. Ancak, Murat Çam silahın yerini polise söylemedi.

Polisin, Mustafa Ural'ın arasının açık olduğu belirtilen kızı Orkide Gamze Kapkın ile olan kavgası nedeniyle işlendiği, Müge Hatice Ural'ın ise silahı saklarken eline svap bulaştığı ihtimali üzerinde durduğu öğrenildi.

Gözaltına alınan 4 kişiden anne Meyyet Ural savcılıktaki verdiği ifadenin ardından serbest kalırken, diğer 3 zanlı tutuklandı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com