Olimpiyat takımına seks yasağı geldi

Olimpiyat takımına seks yasağı geldi
İtalyanların güzel yüzücüsü Pellegrini, yarışlardan önce seks perhizine girmeyeceğini açıklarken, eskrimci Di Francisca da seksin kadın sporcular için iyi bir şey olduğunu söyledi.
Londra 2012’ye sayılı günler kala spor dünyası ilginç bir konuyu tartışıyor:
 
“Olimpiyatlarda seks yapılır mı?” ABD Kadın Milli Takımı’nın kalecisi Hope Solo’nun, “Pekin Oyunları’nda sporcular olimpiyat köyünün her yerinde seks yapıyordu” itirafından sonra konu Pellegrini’nin sözleri ile farklı bir boyut kazandı.
 
Yüzücü olan erkek arkadaşı Magnani’nin “Seks yarışlara birkaç gün kala ve ölçülü şekilde yapılmalı” açıklamasını değerlendiren Pellegrini, “Yarışlardan önce seks perhizi yapmak mı? Deli misiniz? Filippo şaka yapmış herhalde” yorumunda bulundu. İtalyan kadın eskrimcisi Elisa Di Francisca da hemcinsini destekleyerek “Kadın sporcular için yarışmadan önce seks iyi bir şey. Ama erkekler için biraz yorucu olabilir” diye konuştu.
 
‘Eşcinseller birlikte kalıyor ben eşimle kalamıyorum’
 
Avustralya Olimpiyat takımına Londra’da seks yasağı geldi. Ulusal Olimpiyat komitesi evli de olsa kadın ve erkeklerin beraber aynı odalarda kalmasını yasaklarken eşi de olimpiyata katılacak Russell Mark “Karımla ayrı odalarda kalacağız. Ama homoseksüel sporcular birlikte kalabilecekler. Bu haksızlık” dedi.
 
Herkesi farklı etkiler
 
Müsabakalardan önce seks yapmak kadınları farklı, erkekleri farklı etkiler. Ben erkeklerin ‘düzeyli seks’ yaptıklarında bir zorluk çekeceğini düşünmüyorum. Ancak, sabahlara kadar diskoda takılan bir sporcu verimli olamaz. Kadınlar ise olaya daha farklı bakıyor. Kimine göre seks yapmak işe yarıyor, kimine göreyse ters tepiyor. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com