Olimpiyatlarda yeni tartışma!

Olimpiyatlarda yeni tartışma!
İngiltere Spor Bakanı Jeremy Hunt’ın “Londra Olimpiyat oyunlarındaki karşılaşmalara geç kalan seyirciler biletini kaybedecek” açıklaması ülkede tartışma yarattı.
27 Temmuz’da başlayan Londra Olimpiyatlarına en çok eleştiri binlerce sporseverin bilet satın alamamasına karşın oyun sırasında seyirci tribünlerinin neredeyse tamamının boş kalması oldu.
 
Daily Mail’in haberine göre, Spor Bakanı Hunt, sponsorlara ve olimpiyat görevlilerine verilen çok sayıda sandalyenin doldurulması için 30 dakika kuralı getirmeyi planlıyor.
 
Bakanın ve olimpiyat organizatörlerinin planına göre oyun başladıktan sonra yarım saat içinde yerini almayan bilet sahipleri yerini kaybedecek.
 
Spor Bakanı Hunt, Londra Olimpiyat Komitesi ve uluslararası spor federasyonları için sözleşmeyle ayrılan 3 bin bileti geri aldıklarını ve bunları yeniden satışa sunacaklarını söyledi.
 
Komite, olimpiyatların başlamasından bu yana tribünlerin neredeyse tamamının boş kalması nedeniyle sayısız eleştiri alırken boş kalan yerleri askerler, öğrenciler ve öğretmenlerle doldurmaya çalışıyor. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com