Ölü kızımla konuşuyorum

Ölü kızımla konuşuyorum
Elektrik mühendisi bir baba, geliştirdiği cihazlarla 8 yıl önce ölen kızıyla iletişime geçtiğini, hatta kızının kendisine “Selam baba, seni seviyorum” dediğini iddia etti.

ABD’nin Connecticut eyaletinde yaşayan Gary Galka’nın kızı Melissa, 2004’te 17 yaşında iken trafik kazasında yaşamını yitirdi. Elektrik mühendisi acılı baba, karısı ve iki kızıyla oturduğu evlerinde “açıklayamadıkları” şeyler yaşadıklarını söyleyerek “Melissa, kazadan sonra kapı zilini çalma, televizyon kanallarını değiştirme, ışıkları açma-kapama gibi şeyler yapmaya başladı” dedi.

RUH KUTUSU YAPTI

Ölümden sonra iletişime inanmaya başladığını anlatan baba, elektromanyetik sensör sistemleri hakkındaki bilgisiyle kızıyla konuşmak için “aletler” geliştirdi.

Hürriyet'in haberine göre, “Spirit Box” (Ruh Kutusu) isimli bir alet tasarladığını, kızının kendisine “Selam baba, seni seviyorum” dediğini ve bunu kaydettiğini ileri süren Galka, “Melissa’yı görmedim ama küçük kızım onu üç kez gördü” diye de ekledi.

79-350 DOLARA SATILIYOR

Elektrik mühendisi Gary Galka, 79 dolarla 350 dolar arasındaki “hayalet tespit” cihazlarını, amatör hayalet avcılarına satıyor.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com