Ölüm tehdidi alınca ülkeden kaçtı

Ölüm tehdidi alınca ülkeden kaçtı
Ünlü sunucu Ece Erken’in başı bir süredir peşindeki sapıkla beladaydı. Ölüm tehditleri saçan sapık yakalanınca Ece Erken’de kendini yurtdışına attı. Hem de öyle bir yere gitti ki..

Ünlü sunucu Ece Erken Twitter sapıklarından bıktı. Bir hayranının kendisini sürekli tehdit etmesinden dolayı zor günler geçiren sanatçı, kafasını dinlemek için Ekvator'a kaçacağını açıkladı. Konuyla ilgili açıklama yapan Erken: “Adam öldürmekle tehdit etti. Sadece kafamı dinleyeceğim” dedi.

AİLEYİ UYARDI
 
Sapığının yakalanmasından dolayı rahatladığını dile getiren Erken, “Sapıklardan kurtulmam için beni bir yere yollayın dedim. Ekvator'u önerdiler. 12 saat gündüz 12 saat gece” diye konuştu. Güzel sunucu, karakola giderek sapığıyla da tanıştığını dile getirdi. Şişli Asayiş Büro Amirliği’nde hayranını teşhis eden Erken şunları söyledi:
 
"Sapıkla beni buluşturdular. Ailesiyle de konuşuldu, uyarıldı. Onu çevremde görürsem uzaklaştırma kararı alacağım. Adam resmen ‘Kafana sıkarım’ dedi. Savcılığa vereceğimi söyledim, beni dinlemedi. Hâlâ 'Ya benimsin ya kara toprağınsın' diyordu. Bu beni ve ailemi çok rahatsız etti." Hayranın ilk vakası olduğu için ceza almadığını belirten ünlü sunucu, “Telefonunda resimlerim varmış. İlk suçu olduğu için ceza vermediler. Ancak bir daha yaparsa cezalandırılacak” ifadesini kullandı. (SAK)

Etiketler: , ,
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com