'Ölüm virajlarına' neşter

'Ölüm virajlarına' neşter
Kütahya Simav AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Yağcı, meydana gelen ölümlü trafik kazaları sebebiyle adı ölüm virajlarına çıkan Simav-İzmir karayolunun 15 ve 16. kilometreleri arasındaki 3 virajının iyileştirilmesi için açılan ihalenin sonuçlandığını ve ilçe

Kütahya Simav AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Yağcı, meydana gelen ölümlü trafik kazaları sebebiyle adı ölüm virajlarına çıkan Simav-İzmir karayolunun 15 ve 16. kilometreleri arasındaki 3 virajının iyileştirilmesi için açılan ihalenin sonuçlandığını ve ilçeye gelen Karayolları Bursa 14. Bölge Müdürlüğü ekiplerinin üstlenici firma Soncor İnşaat Yapı Sanayi Limitet Şirketine yer tesliminde bulunduğunu bildirdi.
Çalışmaların 100 iş gününde tamamlanmasının planlandığını ifade eden Yağcı, üstlenici firma yetkilileriyle yaptıkları görüşmede çalışmaların söz verilen tarihten önce bitirilmesinin söz konusu olduğunu müjdeledi.
Ölüm virajlarının iyileştirilmesi çalışmalarında emeği geçen Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım başta olmak üzere Kütahya Milletvekili İsmail Hakkı Biçer, Ulaştırma Bakanlığı Müsteşarı Habib Soluk, Karayolları Bursa 14. Şube Müdürü Turgay Mesci'ye teşekkür ettiğini ifade eden Mehmet Yağcı, Simav'a rahat ulaşım için halka verdikleri sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti.
İyileştirme çalışmaların söz verilen tarihten önce tamamlanması için işin takipçisi olacağını ifade eden Yağcı,” Simav tarihine kara bir leke olarak geçen ölüm virajlarına neşter AK Parti döneminde vuruluyor. Bundan büyük bir mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com