Ömer Güney'in amcası konuştu

Ömer Güney'in amcası konuştu
Paris suikastının tutuklu sanığı Ömer Güney'in amcası, yeğeninin hastalığını açıkladı.

Paris'te tutuklunun zanlının amcası: Yeğenim tümör hastası, yarım saat öncesini hatırlamaz.

Paris'te suikastında tutuklanan zanlı Ömer Güney'in amcası, yeğeninin beyninde tümör olduğunu, yarım saat öncesini hatırlamadığını söyledi.

Paris'te 3 kadının öldürülmesiyle ilgili olarak tutuklanan Ömer Güney'in amcası, Zekai Güney, katıldığı bir televizyon programında, yeğeninin hasta olduğunu söyledi.

Yeğeninin beyninde tümör olduğunu söyleyen amca Güney, 'Benim yeğenim yarım saat öncesini hatırlamaz' dedi.

Ahmet Hakan'ın, CNN Türk'te sunduğu Tarafsız Bölge programına, 3 PKK'lı kadını öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan Ömer Güney'in amcası Zekayi Güney, telefonla bağlandı. Yeğeni hakkında bilgi veren amca, yeğenin hasta olduğunu ve raporu olduğunu söyledi.

Yarım saat öncesini hatırlamaz

Canlı yayına telefonla bağlanan amca Güney "Benim yeğenim, rahatsızdır. Beyninde tümör var. Yarım saat öncesini hatırlamaz. Daha evvelden, hastane raporları" dedi. Bunun üzerine Ahmet Hakan'ın 'Madem hasta nasıl güvenlikçi oldu?' sorusuna ise, 'Nasıl çalışıyor, neden çalıştırılıyor bilemem' cevabını verdi. Diğer yandan program konuğu olan Taraf Gazetesi yazarı Emre Uslu'nun 'Sara hastalığı var mı?' sorusuna da 'Sara hastalığını bilmiyorum, benim bildiğim beyninde tümör var' dedi.

Diğer yandan amca Güney, 'Bizim, aile olarak, PKK ile hiçbir ilişkimiz yoktur. Devlet ailemizi koruma altına alsın' ifadesini kullandı.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com