“Ömer Ulu, Kütahya için bir kazançtır”

“Ömer Ulu, Kütahya için bir kazançtır”
Kütahyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Tekdemir, Kütahya'nın ve Kütahyasporun gelişmesi için çok mücadele verdiklerini belirterek, 2011 Genel Seçimlerinden AK Parti Kütahya Milletvekili aday adayı Ömer Ulu'nun Kütahya için düşündüğü projelerden dolayı destekle

Kütahyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Tekdemir, Kütahya'nın ve Kütahyasporun gelişmesi için çok mücadele verdiklerini belirterek, 2011 Genel Seçimlerinden AK Parti Kütahya Milletvekili aday adayı Ömer Ulu'nun Kütahya için düşündüğü projelerden dolayı desteklediğini ve Kütahya'nın böyle donanmlı bürokratlara ihtiyacı olduğunu söyledi.
EGO Genel Müdürlüğünden Kütahya halkının yoğun istek ve talepleri doğrultusunda istifa ederek, AK Parti Kütahya milletvekili aday adayı olan Ömer Ulu'nun Kütahya için bir kazanç olduğunu ifade eden Tekdemir, Ömer Ulu'yu Kütahya'ya kazandırmak istediği projelerden dolayı desteklediklerini söyledi.
Kütahya'nın artık her yönüyle tanıtılması ve piyasaya pazarlanması gerektiğine inandığını ifade eden Tekdemir: “Bizim tek isteğimiz ilimizin kalkınması, bu kalkınmayı kim sağlayacaksa bizde bir Kütahyalı olarak onu destekleriz. Ömer Ulu Bey vekil olsun olmasın Kütahya'ya ve Kütahyaspora sonuna kadar destek vereceğini ve kalkınmanın önündeki engelleri bir bir kladıracağını bize bizzat söyledi. Bu konuları kendisi ile sürekli konuştuk ve hayata geçirmek için kendisi ile bu konuda bilgi alışverişinde de bulunmaya devam ediyoruz” dedi.
AK Partili mevcut milletvekillerin Kütahya'ya ve Kütahyaspora hiçbir katıkılarının olmadığını özellikle belirten Tekdemir, “Şunu açıklıkla belirteyim. Mevcut AK Partli vekiller, Kütahya'nın kalkınması ve gelişmesi yerine tam tersi hareket ederek Kütahya'nın ve Kütahyasporun gelişmesine engel olmuşlardır. Bunun içindirki ben mevcut vekillerin yeniden aday gösterilmesini kesinlikle istemiyorum” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com