Ömer Ulu “Yılın Bürokratı”

Ömer Ulu “Yılın Bürokratı”
İnternet medyasında 10. yılını geride bırakan www.magazinci.com, “2010 Yılının En İyileri” sahiplerine ulaştı. Uğu Dündar, Can Dündar, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan gibi birçok ünlü isme ödül verilirken, AK Parti Kütahya Milletvekili aday aday

İnternet medyasında 10. yılını geride bırakan www.magazinci.com, “2010 Yılının En İyileri” sahiplerine ulaştı. Uğu Dündar, Can Dündar, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan gibi birçok ünlü isme ödül verilirken, AK Parti Kütahya Milletvekili aday adayı olan ve birçok başarılara imza atmış olan Ömer Ulu ise “Yılın Bürokrat” ödülüyle ödüllendirildi.
Magazin gazeteciliğinin deneyimli ismi Nurettin Soydan yönetiminde yayınlarını aralıksız sürdüren www.magazinci.com, 10. Yıl'nın 14 Mart gecesi Günay'da yaptığı özel bir gece ile kutladı. Türkiye'nin ilk internet medya sitelerinden biri olan www.magazinc.com, “10. Yıl 2010” yılının kutlandığı gecede 2010 yılının “En İyileri” de Günay'da yapılan galada ödüllerini aldılar.
Kütahya halkının yoğun istek ve talepleri nedeniyle EGO Genel Müdürlüğünden istifa ederek AK Parti Kütahya Milletvekili aday adayı olan ve aynı zamanda birçok başarılara imza atmış olan Ömer Ulu “Yılın Bürokrat” ödülüyle ödüllendirildi.
www.magazincicom'un 10 yıldır düzenlediği 'Yılın En İyileri' ödüllerinden ikisi Kanaltürk'e geldi. Telegol ve magazin programlarının en seviyelisi 2. Sayfa da birer ödül kazandı.
Sunuculuğunu Ece Pirim'in yaptığı Günay Restauran, Beşler, Ritim Hediyelik, Efes, Toprak Ana Organik Sanayi, Playboy Enerji ve Organik Sarayı'nın katkılarıyla gerçekleşen geceye, sanat ve iş dünyasının önemli isimleri de hazır bulundu.
Gecenin sunuculuğunu Ece Pirim yaptı. Spor, magazin, televizyon, dizi ve siyaset kategorilerinde “en iyiler” ödüllerini aldılar.
WWW. MAGAZİNCİ.COM İNTERNET SİTESİNİN 10.YIL EN İYİLERİ ŞÖYLE SIRALANDI:
Yılın Bürokratı: Ömer Ulu, Edebiyat: Can DÜNDAR, Yılın Yorumcusu: Fatih Erkoç, Yılın Albümü: Adımı Kalbine Yaz/ Tarkan/Hitt Müzik, Yılın Şarkısı: Burcu Güneş, Yılın Çıkış Yapan Pop Müzik Yorumcusu: Sibel Mirkelam, Yılın Yapımcısı: Hasan SALTIK- Kalan Müzik, Yılın Sosyal Sorumluluk: Beyaz-Otizm Kampanyası, Yılın Sinema Filmi: Eyyvah Eyvah, Yılın Sinema Oyuncusu: Demet Akbağ, Yılın Dizisi: Öyle Bir Geçer Zaman Ki- Kanal D, Yılın Dizi Oyuncusu: Erkan Petekkaya, TV Programı-Haber: Arena- Uğur Dündar- Star TV, TV Show Eğlence Programı: Seda Sayan Show TV, Yılın TV Reality Prog. : Müge Anlı İle Tatlı Sert/ATV, Yılın Magazin Tartışma Prog. : 2. Sayfa/Kanal Türk, Yılın Magazin Programı: Bizden Kaçmaz/FOX TV, Yılın TV Kültür Sanat Programı: Gece Gündüz/ Yekta Kopan/NTV, Yılın Spor Programı: Tele Gol-Kanal Türk, Yılın En İyi Yabancı Müzik Radyosu: Power FM, Yılın En İyi Spor Radyosu: Lig Radyo, Politika: Osman Develioğlu- Bahçelievler Belediye Başkanı, Yılın Gençlik Kanalı: Number One TV, Yılın Mekanı: Günay Restaurant, Magazinci.Com Özel Ödülü: Ümit Yılmaz (Yılın Sosyal Sorumluluk Albümü), Yaşam Boyu Onur Ödülü: Bülent Ersoy- Selami Şahin, Sanata Katkı Ödülü: Mustafa Ayman/ Beşler

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com