Ömer Ulu'ya Ödül!..

Ömer Ulu'ya Ödül!..
Tüm Anadolu Çalışan ve Emekliler Derneği'nin (TAÇED) Türkiye'ye büyük hizmetlerde bulunanlara yönelik verilen ödülleri, dün düzenlenen törenle sahiplerini buldu. EGO eski Genel Müdürü Ömer Ulu, Ankara'da bin 90 adet doğalgazlı aracı Türkiye'ye k

Tüm Anadolu Çalışan ve Emekliler Derneği'nin (TAÇED) Türkiye'ye büyük hizmetlerde bulunanlara yönelik verilen ödülleri, dün düzenlenen törenle sahiplerini buldu. EGO eski Genel Müdürü Ömer Ulu, Ankara'da bin 90 adet doğalgazlı aracı Türkiye'ye kazandırarak TAÇED tarafından Türkiye'de 'En Çeverci Kuruluş' ödülüne layık görüldü.
Dün saat 19.00'da İstanbul Sheraton otelde düzenelen ödül töreninde EGO Genel Müdürlüğü görevinini yürütüğü sırada Ankara'da bin 90 aracın doğalgazla çalışmasını sağlayan Ömer Ulu, Tüm Anadolu Çalışan ve Emekliler Derneği tarafından Türkiye'de yılın 'En Çeverci Kuruluş' ödülüne layık görüldü.
EGO Genel Müdürlüğü görevinden istifa ederek AK Parti Kütahya Milletvekili aday adayı olan Ulu, TAÇED tarafından 'En Çeverci Kuruluş' ödülü ile yılın bürokratı seçildi.
Yapılan yazılı açıklamada şu bilgilere yer verildi:
'Tüm Anadolu Çalışan ve Emekliler Derneği'nin (TAÇED) Türkiye'ye büyük hizmetlerde bulunanlara yönelik ödülleri düzenlenen törenle, 16 Mart 2011 tarihinde saat 19.00'da Sheraton- otelde sahiplerini buludu. EGO Genel Müdürü Sayın Ömer Ulu, 1090 adet doğalgazlı araç sayısıyla ve Avrupa'da en çok doğalgazlı araç sayısı olarak 2. sırada olması sebebiyle, Türkiye'de En Çevreci Kuruluş ödülüne layık görülmüştür.' denildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com