Önce Autoshow şimdi Boatshow CNR'ı terketti!

Önce Autoshow şimdi Boatshow CNR'ı terketti!
Geçtiğimiz hafta içerisinde İsanbul Autoshow'u TÜYAP'a kaptıran CNR Fuarcılık'a bir darbe de Boat Show'dan geldi...

2008 yılından bu yana CNR'da gerçekleştirilen Uluslararası Boatshow Fuarı bu yıldan itibaren 5 sene boyunca TÜYAP'ta gerçekleştirilecek.

Hurriyet'e konuşan ve TÜYAP Fuarcılık ile görüşmelerin 2-3 aydır sürdüğünü söyleyen Boatshow'un önemli katılımcılarından bir iş adamı "Bugün itibarı ile imzalar atıldı. Bundan böyle Boatshow beş yıl boyunca TÜYAP'ta düzenlenecek. CNR'da yaşanan birçok sıkıntının ardından fuara katılan firmalar olarak bu yönde karar kıldık. TÜYAP da çok istekli davrandı. Tanıtımdan, sevkiyata, fiyattan teknik desteğe kadar birçok konuda taahhütlerde bulundular" şeklinde konuştu.

TÜYAP'ta düzenlenecek fuarda en önemli unsurların başında nakliyatın geldiğini hatırlatan yetkili, "Anlaşma gereği nakliyat için Büyükçekmece Limanı kullanılacak ve bütün bu hizmeti TÜYAP ücretsiz olarak verecek. Bunun yanı sıra fiyat anlamında da sektör olarak yüzde 40 civarında bir avantajımız var. Yenilenen salonları ve teknik imkanları da bu kararımızda etkili oldu. CNR'da düzenlenen fuarın toz pislik altında ve çok bakımsız bir ortamda yapılıyordu. Bu konuda gereken özeni CNR'dan görmedik. Bu görüşmelerin ardından CNR'dan yetkililerle de görüştük ama sektörümüzü ikna edemediler” diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com