Önce başını, sonra pencereyi delip geçti!

Önce başını, sonra pencereyi delip geçti!
İşadamının kafasını delip geçen kurşun, yolun karşısında bulunan bir dairenin penceresinden girdi...

İstanbul Şişli'de, Quattro İletişim'in çalışanları, patronları Sedat Aktaş'ın odasından bir el silah sesi gelince, hemen odaya koştular. Aktaş'ı kanlar içinde yerde yatarken gören çalışanlar, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi.

Ancak hastaneye kaldırılan Aktaş kurtarılamadı. Polisin yaptığı incelemelerde, seken kurşunun penceyi delip çıktığı, yolun karşısında bulunan apartmanın 5. katındaki dairenin camından içeri girdiği belirlendi. Mermi çekirdeğinin girdiği dairenin sahibi Zekiye Günay, salonda gazete okurken bir çatırdı duyduğunu korku ve panikle cama koştuğunu, camdaki deliği görünce şoke olduğunu söyledi. Merminin geliş istikametinde oturduğunu belirten Günay, ölümden kıl payı kurtulduğunu söyleyerek, “Evde misafir gelen yeğenim ile birlikte salonda oturuyorduk.

Ses üzerine cam kırıldı zannettim. Pencere kenarına geldiğimde camın ve perdenin bir mermi çekirdeği ile delindiğini görünce büyük korku ve panik yaşadım. Mermi çekirdeği çok sıcaktı. Bize de zarar verebilirdi” dedi. İntihar eden işadamının sabah saatlerinde kendisinden çatal simit aldığını belirten seyyar simitçi Ahmet Damar, “Sedat Bey çok insancıl bir kişiydi. Çevresine karşı çok iyiydi. Bana sabah 'Günaydın' deyip bir çatal simit istedi. Morali kötü değildi“ dedi. Quattro İletişim firmasının sahibi ve Quattro yatlarını devremülk sistemi ile kiraya veren işadamının karısı Ayten Aktaş ise haberi duyar duymaz Şişli Etfal Hastanesi'ne koştu. Sinir krizi geçiren genç kadın, eşinin son günlerde düşünceli olduğunu ancak intihar etmesine bir anlam veremediğini söyledi. Polis, işadamının intihar nedenini araştırıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com