Önce dava açtı sonra sahip çıktı!

Önce dava açtı sonra sahip çıktı!
Adana'da yardım bahanesiyle götürüldüğü evde tecavüze uğrayan eşine boşanma davası açan 30 yaşındaki Mehmet B., pişman olarak davasından vazgeçtiğini söyledi...

Adana'da yardım bahanesiyle götürüldüğü evde tecavüze uğrayan eşine boşanma davası açan 30 yaşındaki Mehmet B. , pişman olarak davasından vazgeçtiğini söyledi.

Geçen temmuz ayında meydana gelen olayda, 19 Mayıs Mahallesi'nde oturan 29 yaşındaki Seyit Ahmet Ağdemir, eşinin arkadaşı olan 21 yaşındaki Z. B. 'yi iddiaya göre "Eşim yemek yapıyor, yardımına ihtiyacı var" diye kandırıp evine götürdü. Eve ulaştıklarında Z. B. , "Eşin yokken beni evine neden getirdin?" diye tepki gösterdi. İddiaya göre, Ağdemir de kapıyı kilitleyip "Seni seviyorum, uzun zamandan beri arzuluyorum. Seninle beraber olmak istiyorum" dedi. Kendisine karşı koyan kadına Tokat atan Ağdemir, "Ne pahasına olursa olsun, gerekirse seni öldürürüm, bana da yar olmazsın, kocana da yar olmazsın" diyerek tecavüz etti. Sonra da "Kimseye söylemeyeceksin" diyerek tehdit ettiği kadını aynı mahalledeki evinin sokağına bıraktı.

Seyit Ahmet Ağdemir'in sonraki günlerde de rahatsız etmeye devam etmesi üzerine Z. B. de başına gelenleri eşi Mehmet B. 'ye anlattı. Mehmet B. ise "Sen neden başkasının evine tek başına gidersin?" diye kızdığı eşi hakkında boşanma davası açtı, Seyit Ahmet Ağdemir hakkında da suç duyurusunda bulundu.

Tutuklanan Ağdemir hakkında 'hürriyeti kısıtlama ve cinsel saldırı' suçlarından Adana 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde dava açıldı.

'EŞİME SAHİP ÇIKACAĞIM'

Mehmet B. , yaşadıklarından dolayı kendisinin de zor günler geçirdiğini söyledi. Mehmet B. , "Eşim o adama inanmakla bir hata yapmış. Başına gelecekleri bilse elbette gitmezdi. Bir anlık öfkemden dolayı boşanma davası açmıştım. Ama boşanma davasından vazgeçtim. Eşime sahip çıkmalıyım. Sonuçta o benim eşim ve çocuğumun annesi" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com