Önce gizlendi, sonra polisi aradı (VİDEO)

Önce gizlendi, sonra polisi aradı (VİDEO)
Şanlıurfa'da, çaldığı motosiklet ile dolaşırken polis tarafından fark edilen şüpheli önce gizlendi ama...

Şanlıurfa'da, çaldığı motosiklet ile dolaşırken polis tarafından fark edilen şüpheli, yakalanmamak için uzun süre kaçtıktan sonra toprakla dolmuş bir su kemerinin boş bölümüne gizlendi. Şüpheli, bir süre sonra gizlendiği yerde sıkıştığı için çıkamayacağına anlayınca izini kaybettirmek istediği polislerden yardım istedi. Kaçarken düştüğü için ayağı burkulan şüpheli elini uzattığı polisler tarafından sıkıştığı yerden çıkarılıp, tedavi için hastaneye götürüldü.

Şanlıurfa'da, dün gece plakasız bir motosiklet çalındı. Sahibinin ihbarda bulunmasının ardından polis, plakası olmayan ancak modeli ve rengi bilinen motosikletin yakalanması için çalışma başlattı. Öğle saatlerinde Şehitlik Mahallesi'nde devriye görevi yapan polis, çalıntı kaydı bulunan motosikletin ilerlediğini görünce durdurmak istedi. Ancak polisin durdurmak istediği motosikletin sürücüsü, uyarıyı dikkate almayarak kaçmaya başladı. Yaklaşık 3 kilometre polis tarafından kovalanan sürücü yakalanacağını anlayınca Atatürk Mahallesi'nde motosikleti bırakıp, bu kez yaya olarak kaçmaya başladı. Polisin ısrarlı takibi üzerine Karakoyun Deresi'nin bulunduğu alana giren şüpheli, burada da kaçmayı sürdürdü. 
 
SU KEMERİNDE SIKIŞTI
 
Hırsızlık şüphelisinin yakalanmasına yönelik çalışmalar, Karakoyun Deresi'nde bulunan Millet Köprüsü üzerinde toplanan onlarca kişi tarafından da meraklı gözlerle izlendi. Telsiz anonsları üzerine bölgeye çok sayıda polis sevk edilirken, bir süre sonra şüpheli gözden kayboldu. Bölgeyi taramaya başlayan polis, ulaşamadığı şüphelinin izini kaybettirdiğini düşünmeye başlarken, dere içerisindeki köprünün toprakla dolmuş olan kemerlerinden birisinden yardım çağrısı gelmeye başladı. 'Yardım edin' sesinin geldiği bölgeye yönelen polis, büyük bölümü toprakla dolmuş olan kemerde sıkışan kişinin peşinde koştukları hırsızlık şüphelisi olduğunu fark etti. Polislere, kaçarken düşüp ayağını burktuğunu ve gizlenmek için girdiği alanda sıkıştığı için çıkamadığını söyledi. Şüpheli daha sonra elini uzattığı polisler tarafından sıkıştığı yerden çıkarıldı.
 
Hırsız olmadığını ve polisten korktuğu için kaçtığını söyleyen 27 yaşındaki Hasan Hasırcıoğlu isimli şüpheli, Ben hastayım, bana deli diyorlar. Çok akıllı değilim, bırakın beni dedi. Ayağı burkulduğu için yürüyemeyen ve polislerin kolları arasında yola çıkarılan şüpheli, çağrılan ambulans ile tedavi için Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gönderildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • YGS'de ek süre bugün son15 Ocak 2012 Pazar 10:57
 • 1 milyon 800 bin kişiye uyarı15 Ocak 2012 Pazar 10:48
 • Karayoluna ilginç kavşak15 Ocak 2012 Pazar 10:43
 • İsrail'in ABD'yi deli eden planı15 Ocak 2012 Pazar 10:40
 • Suriye'de genel af15 Ocak 2012 Pazar 10:37
 • Cinnet geçirip ailesini katletti15 Ocak 2012 Pazar 10:13
 • Önce kaptan terketti15 Ocak 2012 Pazar 10:07
 • Tartışılan oyun sahnede15 Ocak 2012 Pazar 09:57
 • Başkent'te kar devam edecek15 Ocak 2012 Pazar 09:48
 • Domuz gribi geri döndü15 Ocak 2012 Pazar 09:37
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com