"Önce tekmelediler sonra taciz ettiler!" yalanına devam!

"Önce tekmelediler sonra taciz ettiler!" yalanına devam!
Dün Kabataş'ta "başörtülü bacıma saldırdılar" ifadesi yayınlanan görüntülerle çürütüldü. Ancak Yenişafak Gazetesi aynı yalana devam ediyor.

Başbakan Tayyip Erdoğan'ın ismini vermediği başörtülü bir kadının Gezi olayları sırasında Kabataş'ta, güpegündüz saldırıya uğradığı iddia ettiği görüntüler gündeme bomba gibi düştü.

Görüntülerde başörtülü kadına yönelik bir saldırı, taciz vs. şeklinde bir görüntü yer almazken sahibinin sesi Yenişafak bugün  “Önce tekmelediler sonra taciz ettiler” başlığıyla bir habere  yer verdi.

Yeni Şafak'ın haberinde “Gezi olaylarının başörtülü mağdurunun ifadeleri dehşet saçtı. Bu akşam saatlerinde olayı aklamaya çalışan basının aksine ifadelerde kan donduran olaylar yerladı. İfadelerde önce tekmelenen ardından bebek arabasındaki çocuğuna bile saldırılan mağdura eylemciler cinsel organlarıyla da taciz ettikleri bilgileri yer alıyor” diyerek yalanda ısrar ediyor.

Haberde “Bugün akşam saatlerinde basın tarafından servis edilen görüntüler olay sırasında sanki hiçbirşey olmamış görüntüsü verilmeye çalışıldı. Fakat mağdurun verdiği polisteki ifadeler insanlık dışı olayların yaşandığını bir kez daha günyüzüne çıkarttı” denildi. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com