Önce Terim Sonra Seçim

Önce Terim Sonra Seçim
Galatasaray, 3 senaryodan birini seçecek. Her 3 ihtimalde de kilit isim Fatih Terim.

Tarihinin en kötü günlerini yaşayan Galatasaray'da Türkiye Kupası'na da veda edilmesi bardağı taşıran son damla oldu... Ayağa kalkan muhalefet olağanüstü seçim isterken, Başkan Adnan Polat'ın takımda büyük bir operasyona imza atması bekleniyor.

HALDUN ÜSTÜNEL YENİDEN GÖREVE!

Galatasaray'ın eski başkanları, duayen isimleri ve spor yazarları ile görüşen TAKVİM, Sarı-Kırmızılı kulübün yol haritasını çıkardı. Alınan bilgilere göre Galatasaray'ın önünde 3 ihtimal bulunuyor. İlk ihtimale göre, Adnan Polat tüm baskılara karşın seçim kararı almayacak. Fakat yönetim kurulunda değişikliğe gidecek. Polat ilk iş olarak teknik direktör Hagi'nin görevine son verecek. Ardından da vakit kaybetmeden Fatih Terim'e futbolu emanet edecek. Ardından da taraftarların sevgilisi olan eski yönetici Haldun Üstünel'i yeniden kulübe kazandıracak.

ADNAN ÖZTÜRK DE YÖNETİMDE

İkinci ihtimal ise olağanüstü kongre... Buna göre Polat aday olmayacak ve Ünal Aysal kulübün yeni başkanı seçilecek. Aysal, Adnan Öztürk ve Hayri Kozak'ı da yönetimine alacak. Aysal'ın en önemli hedefi de Fatih Terim'i Futbol A.Ş.'nin başına getirmek olacak. Üçüncü ihtimale göre Adnan Polat başkan olarak kalacak. Fatih Terim'den olumsuz yanıt alınırsa futbol takımına yeniden Alman ekolünü getirecek. Felix Magath veya Christoph Daum teknik direktör olacak. Erdal Keser ve Erhan Önal gibi takımın eski yılrızları göreve getirilecek.

TAKVİM, KAOSTAKİ GALATASARAY'IN NABZINI TUTTU. ASLAN'IN YOL HARİTASINI ÇIKARDI

SENARYO-1

BAŞKAN ADNAN POLAT
* 2. BAŞKAN IŞIN ÇELEBi
* BAŞKAN YARDIMCISI VE FUTBOL ŞUBE SOR. HALDUN ÜSTÜNEL
* FUTBOL AŞ. GENEL MÜDÜRÜ VE TEKNİK PATRON FATİH TERİM
* YARDIMCI ANTRENÖRLER TUGAY KERİMOĞLU VE MÜFİT ERKASAP
* İDARİ MENAJER HASAN ŞAŞ

SENARYO-2

BAŞKAN ÜNAL AYSAL
* 2. BAŞKAN ADNAN ÖZTÜRK
* BAŞKAN YARDIMCISI HAYRİ KOZAK
* FUTBOL AŞ. GENEL MÜDÜRÜ VE TEKNİK PATRON FATİH TERİM
* YARDIMCI ANTRENÖRLER TUGAY KERİMOĞLU VE MÜFİT ERKASAP
* İDARİ MENAJER HASAN ŞAŞ

SENARYO-3

BAŞKAN ADNAN POLAT
* 2. BAŞKAN IŞIN ÇELEBİ
* BAŞKAN YARDIMCISI VE FUTBOL ŞUBE SOR. HALDUN ÜSTÜNEL
* TEKNİK DİREKTÖR FELIX MAGATH VEYA CHRISTOPH DAUM
* YARDIMCI ANTRENÖRLER TUGAY KERİMOĞLU VE ERDAL KESER
* İDARİ MENAJER ERHAN ÖNAL

HALİL ÖZER

G.Saray için o gün bugündür
Yıllardır yapılan hataların birgün patlama noktasına geleceği belliydi. O gün bugündür. Galatasaray için dibe vurmanın anlamı budur. Bundan daha kötüsü olamazdı. Camianın acil olarak toparlanması lazım. Yeni yüzlere, yeni heyecanlara ihtiyaç var. Hiçbir konuda direnmenin anlamı yok. Bir an önce olağanüstü kongreye gidilmeli.

KADİR ÇETİNÇALI

Mayıs ayında kongre olur
Polat önce seçim kararı almalı. İsterse yeni bir yönetim oluşturup aday olmalı. Yeni bir seçim sonrasında neler olması gerektiğinin yol haritası çizilebilir. Galatasaray'ın kurtuluşu için bu krizin son bulması lazım. Paramparça durumdaki Polat yönetiminin gitmesiyle yeni bir oluşumla işler düzelir. Bana göre mayıs ayında kongre olur.

BAHRİ HAVADIR

Herkes gider Polat kalır!
Adnan Polat başkanlık koltuğunu bırakmaz... Hagi gider, Adnan Sezgin gider, yeni bir teknik direktör gelir... Düzlüğe çıkmak için seçim olsun olmasın, kim gelirse gelsin sıfırdan yeni bir anlayış getirmesi lazım. Duayenler de artık ne yapacaksa yapsın... Yemekle, toplantıyla bu işler olmaz.. Kelimenin tam anlamıyla ortalık toz duman...

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com