Önceden planlanmış mini bilgilendirme zirvesi!

Önceden planlanmış mini bilgilendirme zirvesi!
Başbakan Erdoğan, Atatürk Havalimanı'nda kendisini karşılamaya gelen bakanlarla sabah saat 05:30'da bir görüşme yaptı

AKP Hükümeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan, kızı Sümeyye Erdoğan ve beraberindeki kafile, 6 günlük Uzakdoğu gezisi sonrası Türkiye’ye döndü.

Başbakan Erdoğan’ı karşılamaya gelen isimlere bakıldığında karşılamanın aslında önceden planlanmış bir mini bilgilendirme zirvesi olduğu anlaşıldı.

Türk Hava Yolları’na ait bir uçakla İstanbul’a gelen Recep Tayyip Erdoğan’ı Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi’nde Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, İçişleri Bakanı Efkal Ala, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul İl Emniyet Müdürü Selami Altınok, İstanbul Büyük Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, AKP İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu ve diğer ilgililer karşıladı.

Başbakan Erdoğan kendisini karşılayan Atalay, Ala, Bozdağ, Çelik, Mutlu, Altınok, Topbaş ve Demir ile yaklaşık 1 saat süren bir görüşme gerçekleştirdi.

Erdoğan görüşmenin ardından Kısıklı’da bulunan konutuna geçti. Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan ve Kızı Sümeyye Erdoğan ise görüşme başladığı sıralarda havalimanından ayrılarak Kısıklı’da ki konuta geçtiği görüldü. (LAE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com