"Önder şike yaptığı için kaçtı"

"Önder şike yaptığı için kaçtı"
Belçika eski güzeli olan eşini dövdüğü için sorgulanmak üzere aranan Fenerbahçe'nin eski oyuncusu Önder Turacı'nın Belçika'nın Liege kentinde olduğu ortaya çıktı.

Belçika eski güzeli olan eşini dövdüğü için sorgulanmak üzere aranan Fenerbahçe'nin eski oyuncusu Önder Turacı'nın Belçika'nın Liege kentinde olduğu ortaya çıktı. Standard takımıyla masaya oturan ve bonservisi elinde olduğu için Belçika ekibine imza atmasına kesin gözüyle bakılan Önder'in yakın çevresine söyledikleri ise Mersin İY'li yöneticiler çileden çıkaracak cinsten.

ESKİ EŞİNE BELÇİKA'DA DAVA AÇTI

Önder'in 'Mersin İY küme düşürülecek. Yöneticiler bunu benimle paylaştı. Ben de ikinci ligde oynayamayacağım onlara söyledim. Beni anlayışla karşıladılar' dediği iddia edildi. Bu arada Önder'in kendisini dövdüğü ile ilgili yaptığı açıklamalarla ilgili olarak eski eşine çok kızgın olduğu ve 'Yaptığı açıklamaların hepsinin cevabını mahkemede verecek. Kendisine dava açtım. Belçika'ya döndüğünde bana çok yüksek bir tazminat ödeyecek' dediği yine kulağımıza kadar gelen haberler arasında.

Öte yandan Belçika'nın 7Sur7 gazetesi Önder Turacı ile ilgili olarak, 'Her gittiği yerden kovuldu. Yeniden Belçika'ya döndü' şeklinde başlık attı.

ÖNDER ŞİKE YAPTIĞI İÇİN KAÇTI

Önder Turacı hakkında şok suçlamalar. Tecrübeli futbolcunun bu iddialara karşı mutlaka cevap vermesi gerekecek.

Önder Turacı ile Belçika güzeli olan eşi son birkaç gündür Önder'in gündemi meşgul ediyor. Ortaya atılan son iddia ise gündemi değiştirecek cinsten. Eşi ile Facebook sayesinde tanışıp evlenen Önder Turacı'nın eşinin bakire olmadığını bilerek evlendiği dayağın nedeninin ise farklı bir şey olduğu iddia edildi. Önder Turacı'nın eşi şuanda annesiyle birlikte Brüksel yakınlarında Vilvoorde kasabasında.

ŞİKE YAPTIĞI İÇİN KAÇTI İDDİASI

Son olarak Mersin İdmanyurdu ile anlaşmasını fesheden Önder'in kayınvalidesinin savcılığa giderek Önder  ile ilgili suç duyurusunda bulunduğı ortaya çıktı. Belçika'nın 7Sur7 gazetesi Önderin kayınvalidesinin verdiği  şikayet dilekçesinde Önder'in Türkiye'den şike yaptığı için kaçtığının da yer aldığı iddia ediliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com