Önemli olan Kütahya için çalışmak...

Önemli olan Kütahya için çalışmak...
EGO eski Genel Müdürü Ömer Ulu, milletvekili adaylarının açıklamasının ardından yaptığı açıklamada, “Önemli olan Kütahya için çalışma azmidir” dedi.

EGO eski Genel Müdürü Ömer Ulu, milletvekili adaylarının açıklamasının ardından yaptığı açıklamada, “Önemli olan Kütahya için çalışma azmidir” dedi.
EGO Eski Genel Müdürü Ömer Ulu, gazetemize yaptığı açıklamada Kütahya'nın ihtiyaçlarının giderilmesi, bunun için sürekli çalışılması gerektiğini vurguladı. Önemli olanın sadece meclise girmek olmadığını dile getiren Ömer Ulu, asıl önemli olan halkın ihtiyaçlarına ses verebilmek ve bu ihtiyaçları giderebilme çabası olduğunu dile getirdi.
Ömer Ulu, listede yer almasa da çalışmalarına devam edeceğinin altını çizdiği konuşmasında, Kütahya halkına elinden geldiği ölçüde hizmet etmek için çaba sarfedeceğini söyledi.
Temayül yoklamasında ilk üçe giren Ulu, Kütahya halkının ve parti üyelerinin kendisine gösterdiği ilgiden ve en önemlisi duyulan güvenden dolayı içinin rahat olduğunu, kendine büyük teveccüh gösteren Kütahya halkının her zaman emrinde olduğunu vurguladığı konuşmasında, “Demek ki halkımız, partimiz bize güveniyor. Temayülde bunu gördük. Meclise girmesek de çalışmalarımız devam edecektir. Çünkü bize inananlar var” diye konuştu.
Ömer Ulu, 19 yıllık devlet adamlığı geçmişini nerde olursa olsun Kütahya'nın ileriye gitmesi için kullanacağını, çalışmalarına Ankara'da devam edeceğini dile getirdi. Birlik ve beraberlikle Kütahya'nın daha ileriye gideceğini, Kütahya'nın sorunlarının çözümünde herkesin bir araya gelip elinden geleni yapması gerektiğini söyledi.
Ulu yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
“Geçen kısa süre içerisinde Rabbim bana Kütahya Milletvekili aday adayı olma şerefini bahşetti. Bu süre içerisinde canım memleketim Kütahya'yı ve birçok güzelliği kişiliklerinde barındıran hemşerilerimizi yakından tanıma fırsatı buldum. Bunu hayatımın kazanç hanesine kaydettim ve memleketimle birkez daha gurur duydum. Aday adaylığı döneminde binlerce hemşerimin yardımını gördüm. Kendilerine borçlandım; hakları bana geçti.
Tüm Kütahya'lı hemşerilerime hayatıma kattıkları güzellikler için en içten teşekkürlerimi sunuyorum.
Partimizin aday gösterdiği adaylarımıza, ailelerine, Kütahya'mıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Allah yollarını açık etsin. Bundan sonraki süreçte partimize ve adaylarımıza sahip çıkmanın, destek olmanın bir görev olduğuna inanıyorum. Bu inançla her türlü desteği vereceğimi, katkıyı sunacağımı ifade etmek istiyorum.”
EGO Genel Müdürlüğü ve önceki yıllarda her zaman Kütahya halkına, kurum ve kuruluşlara ve ihtiyaç sahiplerine katkılarıyla öne çıkan Ulu, sözlerini şu şekilde tamamladı:
“AK Parti milletvekili aday adaylığı sürecinde bana destek olan ve beni hiç yalnız bırakmayan başta Kütahya halkına, AK Parti İl Başkanı'na, İl Yönetim Kurulu üyelerine, İlçe Başkanlarına, İlçe Yönetim Kurulu üyelerine, Belediye Başkanlığımıza, İl Genel Meclis Üyelerine, Belediye Meclis üyelerine, Kadın Kolları Başkanlığı ve üyelerine, Gençlik Kolları Başkanlığı ve üyelerine, tüm delegelerimize canı gönülden teşekkürlerimi bir borç bilirim.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com