Onlar da stada girebilecek!

Onlar da stada girebilecek!
Statlara girişi yasaklanan isimlere müjdeli haber geldi...

Sansürsüzhaber  ve Ajanslar - Statlara giriş yasağı olan bazı isimlere bugün müjdeli bir haber geldi.  Fenerbahçe kulübünün İdari Menajeri Hasan Çetinkaya, Kulüp müdürü Serkan Acar ve tercüman Samet Güzel'in maçlara giriş yasakları kaldırıldı. Bu isimler artık stada giriş yapabilecek.

Şike ve teşvik soruşturması kapsamında açılan dava sonrasında statlara girişi yasaklanan isimlere müjdeli haber geldi. 
 
Fenerbahçe Kulübü idari menajeri Hasan Çetinkaya, Kulüp müdürü Serkan Acar ve tercüman Samet Güzel'in maçlara giriş yasakları kaldırıldı.
 
Ayrıca Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Asbaşkan Nevzat Şakar ve TFF Başkanvekili Göksel Gümüşdağ'ın da yasakları kaldırıldı. 
 
Öte yandan 12 Aralık tarihinde de tutuksuz yargılanmak üzere cezaevinden tahliye edilen Beşiktaş Futbol Takımları Genel Direktörü Tayfur Havutçu ve yönetim kurulu eski üyesi Serdal Adalı ile Protokol Müdürü Ahmet Ateş'in yurt dışına çıkış yasakları kaldırıldı. 
 
Yaşanan bu gelişmelerle ilgili olarak Anadolu Ajansı'nın servis ettiği haberde, Metris Cezaevi'nde tutuklu bulunan Fenerbahçe Spor Kulübü Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu'nun da seyir yasağının kaldırıldığı belirtildi. (EME)
 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com