"Onun akla ihtiyacı var"

"Onun akla ihtiyacı var"
Lindsay Lohan'in kurtarıcısı olmak isteyen Charlie Sheen geçmişte yaşadığı kötü günlerinden edindiği tecrübeleriyle, şu sıralar sıkıntılı dönemler geçiren Lohan'e akıl hocalığı yapabileceğini belirtti

Lindsay Lohan ise, Charlie Sheen’in kendisine yol gösterme yönündeki teklifini geri çevirerek, Sheen’in çenesini kapamasını tercih ettiğini belirtiyor.
 
TMZ’ye konuşan Lohan’e yakın kaynaklar, Lohan’in Sheen’in kendisi için yaptığı her şeyden dolayı minnettar olduğunu fakat aktrisin hiçbir zaman Sheen’i bir akıl hocası olarak kabul etmeyeceğini belirttiler.
 
Hayatının “çığırından çıktığını” farkında olduğunu söyleyen Lohan fakat “kişi kendinden bilir işi” anlayışına inanmıyor.
 
Lohan, vergi borçlarını ödemesi için Sheen’in kendisine verdiği 100.000 dolardan ve kendisini “Scary Movie 5” isimli filmde desteklemesinden dolayı minnettar olduğunu söylüyor.

 Sheen ile ara sıra konuştuğunu söyleyen Lohan, fakat aktörün kendisiyle alakalı medyaya konuşmaya hakkı olmadığından yakınıyor.
 
TMZ’nin kaynaklarına göre düzenli olarak bir terapistle görüşen Lohan, terapilerin kendisine iyi geldiğini düşünüyor.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com