Onun Sadece Bir Dolabı Bir Daire!

Onun Sadece Bir Dolabı Bir Daire!
Romantik komedi filmlerinin ünlü yıldızı Jennifer Aniston'un aylar boyunca süren yeni ev araması sonunda bitti.

Şubat ayında Beverly Hills'taki büyük evini satışa çıkartmasından sonra New York'taki Big Apple bölgesinde yeni ev bakmaya başlayan 42 yaşındaki oyuncu, West Village'ta birbirine yakın konumlanan iki farklı küçük daire aldı.

Jenifer'in bu iki daire'yi geniş bir dublekse çevirmeyi planladığını yazan New York Daily News'in muhabiri 'Tek daire ona kesinlikle yetmez çünkü onun sadece bir dolabı bir daire eder' dedi.

11 Şubat'ta New York'ta 'Just Go With it' filminden arkadaşı Adam Sandler ile doğum gününü kutlayan ünlü oyuncu California'yı terk edip hayatını 'sadeleştirme' kararını, Londra'da yapılan tanıtım turu sırasında'vahi benzeri bir olay' yaşamasından dolayı aldığını itiraf etti.

People dergisine verdiği röportajda Jenifer, "Hiç uyuyamıyordum. Ve biranda 'hayatımı değiştirmeliyim', herkesin bildiği kişi ben değilim, bunun benim için fazla olduğunu düşündüm. Evimi satıp karışık hayatımı sadeleştirmeye karar verdim" dedi.

Beverly Hills'teki eski evini 13.5 milyon dolara alan Aniston evinde yarattığı zen teması sayesinde evi 42 milyon dolara satışa çıkarttı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com