"Önünüzde soyunasım geliyor"

"Önünüzde soyunasım geliyor"
Minik Serçe Sezen Aksu 14 Şubat sevgililer gününe özel Bostancı Gösteri Merkezi'nde sahne aldı.

Günler öncesinden prova yapan ve özel bir sahne hazırlayan Aksu'yu dinlemeye yaklaşık kişi geldi. Eski ve yeni şarkılarından oluşan repertuarını seslendiren minik serçe "Hepiniz çok geldiniz. Nörüyonuz bakeyim" diyerek konukları esprili bir dille selamladı. İki şarkı okuduktan sonra sahne düzeneğinden şikayet eden şarkıcı "Bu sahne neden titriyor, düşeceğim gibi hissediyorum" dedi. Bir hayranının "Sen geldiğin için oldu" lafı üzerine kahkahalar atan şarkıcı "Ay senin ağızından bal damlıyor" dedi.

Sevgililer gününü yalnız geçirdğini söyleyen minik serçe "Doyamadım" parçasını seslendirerek, söz yazarları olan Aysel Gürel ve Onno Tunç'a sitem de bulundu. "İkisi de beni erkenden bırakıp gittiler" diyerek onları çok özlediğini belirterek birde anısını paylaştı. Aksu "Hepimiz ölümlü dünyadayız, pankreas ameliyatı olacağım zaman kardeşim Nihat'a, o masadan kalkamamak da var. O yüzden anneme çok iyi bak dedim, oda bana abla bişey olmaz ha herro ya merro dedi" diyerek oldukça trajikomik bir anısını paylaştı.

Şarkılarına hız kesmeden devam eden ve kendisini dinlemeye gelen hayranlarını coşturan Sezen Aksu sahnedeki havalandırmanın açık olmamasına da takılarak "Vantilatörsüz Sezen, Sezen değildir. Öyle sıcaklıyorum ki önünüzde soyunasım geliyor" dedi. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com