Onur ve Alanzinho imzaladı!

Onur ve Alanzinho imzaladı!
Trabzonspor, iç transfer çalışmaları kapsamında iki futbolcusuyla sözleşme imzaladı.

Trabzonspor bir süredir iç transfer çalışmaları kapsamında görüşme yaptığı kaleci Onur Recep Kıvrak ve Brezilyalı oyuncu Alanzinho ile resmi sözleşme imzaladı. Bordo-mavili kulüp kaleci Onur ile 5, Alanzinho ile 2 yıllık sözleşme yeniledi.

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlenen imza törenine Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Recep Denizer, iki futbolcunun da Trabzonspor'a çok önemli katkıları olduğunu belirterek, "Burada atacağımız imzalarla birlikte bunu pekiştireceğiz. İki kardeşimizden de Trabzonspor'a uzun yıllar hizmet etmesini bekleyeceğiz. Bu vesile ile tüm Trabzonspor camiasına, sporcu kardeşlerime başarılar diliyorum hayırlı olur inşallah, Allah utandırmasın. Alanzinho ile beraber 2 yıl, Onur ile de 5 yıl mukavele imzalayacağız" dedi.

Her iki futbolcuyla sözleşme yenilemekten mutluluk duyduklarını ifade eden Denizer, "İki oyuncumuzun sözleşmesinde şu kadar para getirir gidecek diye bir şart yok. Onur kardeşimiz Trabzonspor'da 5 yıl gibi uzun bir süre kalacak ve Trabzonspor'a önemli hizmetleri olacağına inanıyoruz. Alanzinho'nun 1 yıl opsiyonu vardı. 1 yıl daha olunca 2 yıl sözleşme yaptık. Alanzinho'da Trabzonspor'a faydalı olacağını düşünüyoruz. Onur'a Trabzonspor camiası olarak teşekkür etmek istiyorum. Kulübümüzdeki dengeleri bozmamak adına kendisini çok büyük bir özveride bulunmuştur" diye konuştu.

Trabzonspor ile 5 yıllık sözleşme imzalayan kaleci Onur ise kendisi için çok mutlu bir gün olduğunu söyleyerek, "Bugün benim için çok önemli bir gün. Sonuçta kendi evinde kaldım. Tekrar sözleşmemi uzattım. Bunun çok büyük bir mutluluğunu yaşıyorum. Her şey çok güzel değerli başkanıma ve yöneticilerime çok teşekkür ediyorum. Bu transferde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Zaten kulübümün büyüklüğünü biliyorum tartışmasız bundan sonrada elimden geleni yapacağım. Daha büyük bir hırs ile çalışmalara devam edeceğim. Trabzonspor'da oynamak gerçekten çok büyük bir ayrıcalık ve bu ayrıcalığı yaşayanlardan biriyim. Duygularım tarifsiz böyle bir camianın yanımda olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum" şeklinde konuştu.

Onur, sakatlığı süreci içinde Trabzonspor'un kendisini dünyanın en iyi doktorlara gönderdiğini anlatarak, "Bana ne kadar değer verdiklerini ve ne kadar çok sahip çıktılarını biliyorum. Tolga çok iyi bir abi, iyi bir insan ve iyi bir kaptan ben kendimi her şey ile hazır hissediyorum. Kısmet olur ise şans gelirse kaldığım yerden devam etmek istiyorum. Trabzonspor 4 tane çok iyi kalecisi var. Büyük takımların iyi kalecileri olmak zorunda. Avrupa her zaman hedefinde bu Trabzonspor için bir sıkıntı değil çok iyi şans diye düşünüyorum. Rekabet her zaman takıma kazandırır" ifadelerini kullandı.

Bordo-mavili takımın Brezilyalı oyuncusu Alanzinho ise Trabzonspor'da 3 senenin üstüne yeni bir sayfa açtığını aktararak, "Bunda dolayı çok mutluyum. Mutluluklara geçen 3 seneyi geride bıraktım. Bundan da önemlisi hem kulüpteki insanlar hem de şehirdeki insanlar beni çok iyi sahiplendiler. Bana sürekli olarak yardımcı oldular. Bende buraya büyük bir aidat duyuyorum. Büyük bir futbol geçmişi olan kulüpte devam etmek ve buranın bir parçası olmak benim için çok büyük bir mutluluk. Yeni açılan bu sayfada yeni açılan bu dönemde katıklarım daha üst seviyede olur" açıklamasında bulundu. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com