Öpüşmeli Eylem

Öpüşmeli Eylem
Nurcan İbrahimoğlu'na destek için Beşiktaşlı voleybolcular başta olmak üzere birçok kişi harekete geçti...

İstanbul'da bindiği belediye otobüsünden saldırıya uğradığını iddia eden Beşiktaş kadın voleybol PAV takımı oyuncusu Nurcan İbrahimoğlu'na destek vermek isteyen Beşiktaşlı voleybolcular başta olmak üzere birçok kişi harekete geçti.

ŞORT GİYİP 42M'YE BİNECEKLER

Sosyal paylaşım sitesi üzerinden harekete geçen kadın voleybolcular, 13 Ağustos Cumartesi günü saat 14.00'te Kadıköy'deki Beşiktaş iskelesinde buluşup vapurla karşıya geçecek. Şort giyip Nurcan'ın hakarete ve saldırıya uğradığı 42M hatlı İETT otobüsüne toplu olarak binecekler.

'DAYAK YEMEDİ' İDDİASI

Haber5 adlı haber sitesi, bugün farklı bir iddiayı ortaya attı. Haber5'e göre Nurcan dayak yemedi. İşte Haber5'in o iddiası: Arbede çıkınca aracı durduran şoför kavga edenlerin yanına gidiyor. 'Şoförün burada ne oluyor?' Diye sormasının ardından vatandaşlar ise "Bayan oturduğu yerden ayağını otobüsün ilerleme boşluğuna doğru uzattı. Darüşşafaka durağından binen 3 yolcu da bayanın ayağına takıldı. Ayağına takılan yolcu özür dilemesine rağmen bayan tartışmayı sürdürdü. Tartışma devam ederken üstelik özür dileyen yolcuya tokat attı ve sonra arbede çıktı" İfadelerini kullanıyor.

İETT şoförünün kendisine 'Ne yapalım' diye sorması ve 'İsterseniz karakola çekeyim isterseniz polis çağıralım' demesinin ardından ise Nurcan İbrahimoğlu aracı terk ediyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com