Oral Çalışlar gitti, çalışanlar Twitter’ı salladı

Oral Çalışlar gitti, çalışanlar Twitter’ı salladı
Oral Çalışlar artık Taraf’ın yeni yayın yönetmeni. Bakın Çalışlar’ın ayrılığının ardından iş arkadaşları ne yorumlarda bulunmuş.

Taraf gazetesinin patronu Başar Arslan uzun süredir düşündüğü Oral Çalışlar’ı kadrosuna katmayı başardı.  Taraf’ın çiçeği burnunda yayın yönetmeni Oral Çalışlar yeni görevinin ardından “şimdi önümüzdeki dönemin yol haritasını hazırlayacağım." dedi. 

Çalışlar’ın Taraf’a geçmesi Radikal gazetesi koridorlarında günün en çok konuşulan konusu oldu. Twiter ve facebook üzerinden yorum yapan Radikal çalışanları, “Oral Çalışlar taraf'a geçtiğine göre artık bizim gazetede yazmanız için sahiden oral çalışlar olmanıza gerek yok:)” şeklinde espiriler yapıldı.
 
Radikal Dış Haberler Müdürü Fehim Taştekin ise Çalışlar’ı ilk kutlayan isimlerden biri oldu. Taştekin Twitter adresinden, “Taraf'ın başına geçmeye hazırlanan Oral Çalışlar'a başarılar dilerim” dedi.  
 
Radikal yazarı Koray Çalışkan ise “Aydınlığın başından Taraf'ın başına. Oral Çalışlar'ın hayatı bence film olmalı. Türkiye Siyasi Tarihi... Filmin adı ne olmalı?” yazdı… 
 
Taraf yazarı Barbaros Altug ise, “Herkese fırsat, zaman, şans veriyosunuz. Bir zahmet Oral Çalışlar'a da veriverin. Bir hafta alın, altı üstü 1 lira (ya da 2? 3 değil di mi?)” dedi.
 
Twitter dan Selim Temo ise en ilginç yorumu yapan kişi oldu; "Radikal'de yazmak için Oral Çalışlar olmak gerekmez" diyordu Radikal, ama Taraf'ın başına geçmek için Oral Çalışlar olmak gerekiyormuş! (SAE)

Kaynak: www.postmedya.com
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com