Oral seks cinayeti!

Oral seks cinayeti!
"Bana oral seks yaptı. Daha sonra benim de ona yapmamı istedi. Bıçakladım ve kaçtım."

Bursa’nın merkez Osmangazi İlçesi’ndeki kavaklıkta, inşaat işçisi, 35 yaşındaki Nazir Dalkılıç’ı cumartesi günü bıçakla öldürdüğü öne sürülen 26 yaşındaki Ersin K., tutuklandı.

Güvenlik kamerası kayıtlarında öldürülen inşaat işçisinin cinayet şüphelisine Bursaray istasyonundan bilet alması ve merdivenlerden birlikte inerek hafif raylı sisteme binmeleri yer aldı.

Pazar sabahı Kükürtlü Mahallesi İzmir Yolu Paşa Çiftliği Mevkii’ndeki Bursaray İstasyonu’nun arkasındaki kavaklıkta bir kişinin kanlar içinde hareketsiz yattığını görülünce polise bilgi verildi. Polisler, bıçaklanarak öldürülen kişinin Nazir Dalkılıç olduğunu belirledi. Olay Yeri İnceleme ekipleri yaptıkları araştırmada Dalkılıç’ın İzmir yolu üzerinde bıçaklandığını, sürünerek kavaklığa geldikten sonra kan kaybından öldüğünü saptadı. Soruşturmayı derinleştiren polis ekipleri 5 bıçak darbesiyle öldürülen Dalkılıç’ın Diyarbakır’dan Bursa’ya çalışmak için gelen inşaat işçisi olduğunu belirledi. Bölgedeki güvenlik kamarası kayıtlarını inceleyen polis, Dalkılıç’ın 30 yaşlarındaki bir kişi ile yürüdüğünü tespit etti. Telefon kayıtlarından Dalkılıç’ın en son çeşitli suçlardan kaydı bulunan Ersin K. ile görüştüğü ortaya çıkartan polis, bu kişiyi merkez Osmangazi İlçesi Dikkaldırım Mahallesi’ndeki evinde kanlı elbiseler ve suç aleti bıçakla birlikte yakaladı.

'BANA ORAL SEKS YAPTI'

Suçunu itiraf eden E., Nazir Dalkılıç ile olay gecesi tanıştıklarını ve Bursaray ile Paşaçiftliği istasyonu yanında bulunan kavaklık alana gittiklerini anlatarak, "Birlikte alkol aldık. Daha sonra bana oral seks yaptı. 'Sen de bana yapacaksın' deyince aramızda tartışma çıktı. Ben de bıçaklayıp kaçtım" dedi. Cinayet suçundan adliyeye yollanan Ersin K., tutuklandı.

Olay öncesi Bursaray kameralarına yansıyan görüntülerde, cinayet şüphelisi Ersin K. ve öldürülen Nazir Dalkılıç’ın Bursaray istasyonuna 22.48 saatinde geldiği görülüyor. Dalkılıç, kendisini yarım saat sonra öldürecek olan gişeden bilet alıyor. Turnikeden birlikte geçen katil ve kurbanı aynı trene binerek Paşaçiftliği istasyonuna geliyor. Daha sonra birlikte yürüyen merdivene binerek istasyondan uzaklaşıyor.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com