Organ bağışı konusunda bilinçleniyorlar

Organ bağışı konusunda bilinçleniyorlar
Tavşanlı'da 'Doku ve Organ Bağışı Haftası' münasebetiyle başlatılan faaliyetler tüm hızıyla devam ediyor. Bu çerçevede Tavşanlı işadamı ve aynı zamanda Kütahya Diyaliz Derneği Yönetim Kurulu üyesi olan Ahmet Yılmazer, Kaymakam Hatipoğlu'nu ziyaret ede

Tavşanlı'da 'Doku ve Organ Bağışı Haftası' münasebetiyle başlatılan faaliyetler tüm hızıyla devam ediyor. Bu çerçevede Tavşanlı işadamı ve aynı zamanda Kütahya Diyaliz Derneği Yönetim Kurulu üyesi olan Ahmet Yılmazer, Kaymakam Hatipoğlu'nu ziyaret ederek kendilerine verdiği destekten dolayı teşekkür etti.
'Doku ve Organ Bağışı Haftası' haftası sebebiyle Doç Dr. Mustafa Kalemli Tavşanlı Devlet Hastanesi'nde kurulan stantta organ bağışı hakkında bilgilendirme ve bağış çalışmaları gerçekleştiriliyor.
Yapılan çalışmalar neticesinde şimdiye kadar 40 kişinin bağışta bulunduğunu söyleyen stant görevlileri organ bağışına vatandaşların ilgi göstermeye başladığını dile getirdi.
Kütahya Diyaliz Derneği Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Yılmazer de Kaymakam Hatipoğlu'nu ziyaret ederek verdiği desteklerden dolayı Hatipoğlu'na teşekkür etti.
Hatipoğlu'da Yılmazer'e gerçekleştirmiş oldukları bu bilinçlendirme çalışmalarından ötürü tebrik etti.
Etkinlikler Cumartesi günü Dernek yönetim kurulu üyesi Ahmet Yılmazer'in sahibi olduğu Tahsin Buruk Caddesindeki işyeri önünde açılacak stantla devam edecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com