Orhan Gencebay ayrım mı yapıyor

Orhan Gencebay ayrım mı yapıyor
Orhan Gencebay'ın 60'ıncı sanat yılı için piyasaya çıkarılması beklenen albüm gerginlik yaratmaya devam ediyor.

Orhan Gencebay'ın 60'ıncı sanat yılı için piyasaya çıkarılması planlanan albümle ilgili tartışmalar bir türlü bitmiyor. Tarkan'dan Sezen Aksu'ya, Ajda Pekkan'dan Nilüfer'e Türkiye'nin 30 sevilen sesini bir araya getiren projede; ilk önce açılış şarkısı kimin olacak tartışması yaşanmıştı. Şimdi de albüm çıkmadan, projede yer alan ünlü isimlerin şarkıları seslendirmeye başlaması nedeniyle gerginlik yaşanıyor.

'AYRIM MI VAR?' SORUSU

İlk gerginlik Yılbız Tilbe'nin seslendirdiği 'Aşkımı Sakla'yı Youtube'a yüklemesiyle yaşandı. Bunun üzerine Tilbe'nin, yapımcı Polat Yağcı tarafından projeden çıkarıldığı söylendi. Bu olayın ardından da Tarkan, Harbiye Açıkhava sahnesinde 'Hatasız Kul Olmaz' şarkısını seslendirdi. Hayranları tarafından Youtube'a da yüklenen şarkı, 200 bin kişi tarafından dinlendi. Henüz albüm çıkmadan iki şarkının dinleyicilerle buluşması da gerginliğe neden oldu. İki sanatçıya yapılan farklı muamele de akıllara 'Ayrım mı yapılıyor?' sorusunu getirdi.

GENCEBAY ARAYA GİRDİ

Usta sanatçı Orhan Gencebay, Yıldız Tilbe'nin albüm projesinden çıkarıldığı yönündeki haberlerin ardından araya girerek bir yanlış anlama olduğunu söyledi. (BRK)

Sabah

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com