Orhangazi'deki trafik kazası -Motosikletiyle tankere çarparak yaşamını yitiren genç ziraat mühendisi toprağa verildi -Yoldan geçerken kazayı görünce yardım etmek için olay yerine giden ve ölen kişinin ağ

Orhangazi'deki trafik kazası   -Motosikletiyle tankere çarparak yaşamını yitiren genç   ziraat mühendisi toprağa verildi   -Yoldan geçerken kazayı görünce yardım etmek için olay   yerine giden ve ölen kişinin a

BURSA (A.A) - Bursa'nın Orhangazi ilçesinde motosikletiyle tankere çarparak yaşamını yitiren genç ziraat mühendisi toprağa verildi.
     Çeltikli köyü kavşağında, tali yoldan aniden ana yola çıkan tankere motosikletiyle çarparak yaşamını yitiren 32 yaşındaki Ziraat Mühendisi Hüseyin Şengün'ün cenaze namazı, Büyükkumla Camisi'nde öğlen namazını müteakip kılındı.
     Cenazeye, genç mühendisin ailesi, yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Bu arada, baba Ali Şengün'ün oğlunun tabutunun başında saatlerce beklediği görüldü.
     Yoldan geçerken kazayı gören, yardım etmek için aracını durdurup kaza alanına giden ve yerde yatan kişinin ağabeyinin olduğunu gören Betül Şengün ise yakınlarının desteği ile ayakta durabildi.
     Hüseyin Şengün'ün cenazesi, namazın ardından Büyükkumla Mezarlığı'na defnedildi.
    
     Haber : Musa Öztürk / Cem Şan / Harun Kaymaz
     Yayıncı: A. Fatih Tekcan (BURSA)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
  Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
  Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
  E-Posta: info@sansursuzhaber.com