Orlando'nun hayallerini gerçekleştirecek

Orlando'nun hayallerini gerçekleştirecek
Orlando Bloom'un hayalindeki kadınları Muteşem Yüzyıl'ın sultanı canlandıracak

Yaklaşık iki ay önce reklam çekimi için Boğaz’a dümen kıran Karayip Korsanları serisinin yıldızı Orlando Bloom, bu kez Magnum firmasının projesi için geldi. Gelecek ay sosyal medyada gösterime girecek reklam filminde Bloom’a, Muhteşem Yüzyıl’ın Hatice Sultan’ı Selma Ergeç eşlik edecek. İkili, dün de projenin tanıtım toplantısı için Esma Sultan Yalısı’nda bir araya geldi.

’BURADA OLDUĞUM İÇİN ŞANSLIYIM’

İKİ gün boyunca İstanbul’da kalacak olan Bloom, "Burada olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Haziran ayında Hobbit filmi için Yeni Zelanda’da olacağım. Ama eşim Miranda İstanbul’a gelecek" dedi. Bloom, kampanya partneri Ergeç’e de methiyeler düzdü. Yıldız oyuncu, sıcak bir ortamda geçen basın toplantısında nam-ı diğer Mahidevran Sultan için, "Oyunculuğunu bilmiyorum yalnızca resimlerini gördüm. Çok etkileyici bir kadın" diye konuştu.

"SORGUSUZ SUALSİZ EVET"

Basın toplantısında Orlando Bloom’un jestlerine Selma Ergeç’ten de karşılık geldi. "Oyunculuğunu çok beğeniyorum" diyen Ergeç ’güzellemenin’ devamını şöyle getirdi: "Teklif geldiğinde sorgusuz sualsiz kabul ettim. Orlando’nun hayal ettiği 6 farklı kadını canlandıracağım için çok heyecanlıyım." (MRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com