Orman Bölge Müdürlüğü ekipleri okulu onardı

Orman Bölge Müdürlüğü ekipleri okulu onardı
Kütahya'da, Orman Bölge Müdürlüğü ekiplerince onarılan ilköğretim okulu yeniden hizmet vermeye başladı.

Kütahya'da, Orman Bölge Müdürlüğü ekiplerince onarılan ilköğretim okulu yeniden hizmet vermeye başladı.
Müdürlükten yapılan yazılı açıklamada, kent merkezine 10 kilometre uzaklıkta bulunan Okçu-Güveççi İlköğretim Okulunun yeni çehresiyle eğitim-öğretime başladığı bildirildi.
Okulun yenileme çalışmalarını Orman Bölge Müdürlüğünün üstlendiği ve öğrencilerin daha güzel bir ortamda eğitim-öğrenimlerine devam etmeleri için hızla tamamlandığı ifade edilen açıklamada, şöyle denildi:
''Tüm imkanlar seferber edilerek kurumumuz personeli tarafından yapılan çalışmalar neticesinde baştan aşağı onarılan okul, 2010-2011 eğitim öğretim dönemine yeni yüzü ile girdi. Sınıfları ve kapıları boyanan, fayansları değiştirilen, tuvaletleri baştan aşağı yenilenen ve dış cephe boyası yapılan Okçu-Güveççi İlköğretim Okulunda ayrıca ardiye ve kömürlük de yeniden inşa edilerek kullanılır hale getirildi. Sosyal proje kapsamında Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü ve Okçu Güveççi İlköğretim Okulu ortak çalışması ile onarımı tamamlanan okul, yeni ders zili çaldığında tertemiz ve yenilenmiş hali ile öğrencilere 'merhaba' dedi. Okul Müdürü Erdoğan Beytar'ın ev sahipliğinde rahatlıkla onarım çalışmalarına devam eden kurumumuz personeli, Okçu-Güveççi İlköğretim Okulunun yenilenmesinde katkılarının olmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Orman Bölge Müdürlüğü olarak sosyal projelere olan desteğimiz sürerken, eğitime verilmesi gereken önemin altını bir kez daha çiziyoruz. Okulun bahçe düzenleme çalışmaları Bölge Müdürlüğümüz tarafından devam etmektedir.''

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com