Orman Bölge Müdürlüğünde Bilgilendirme Toplantısı

Orman Bölge Müdürlüğünde Bilgilendirme Toplantısı
Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünde ''Orman Ekosistemlerinin İzlenmesi'' konulu bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünde ''Orman Ekosistemlerinin İzlenmesi'' konulu bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Müdürlükten yapılan yazılı açıklamada, Orman İdaresi ve Planlama Dairesi Başkanlığından Ulusal Odak Merkezi Başkan Yardımcısı Ali Temerit tarafından ''Orman Ekosistemlerinin İzlenmesi'' ilk ve ikinci seviye programı hakkında dünyada ve Türkiye'de yapılan uygulamalar hakkında sunum gerçekleştirildiği bildirildi.
Programın ulusal ve uluslararası dayanağı ve amacıyla uygulanan metot, elde edilen sonuçlar ve diğer programlarla ilişkileri konularında katılımcıların bilgilendirildiği duyurulan açıklamada, şöyle denildi:
''Bölge Müdürlüğünde programların uygulanmasından sorumlu Planlama ve Proje Şube Müdürü Yusuf Yenişan ve Amenajman Ofisi Mühendisi Süleyman Zengin, kendi bölgelerindeki uygulama sonuçları ve son 3 yıllık değerlendirme raporları hakkında detaylı bilgi vererek, karşılaştıkları sorunları dile getirdi. Toplantıda katılımcıların önerileri değerlendirmeye alınarak, sorularına cevaplar verildi. Bölge Müdürlüklerinin, programların yürütülmesinde daha çok inisiyatif almalarının gerekliliği üzerinde duruldu ve programın sağlıklı olarak yürütülebilmesi için mutabakat sağlandı. Görüş alışverişinde bulunulmasıyla sona eren toplantıya, Kütahya Orman Bölge Müdürü Mahmut Aydın, Bölge Müdür Yardımcısı Cezmi Özel, Şube Müdürleri, Amenajman Ofisi teknik elemanları, Bölge Müdürlüğü teknik elemanları ile Kütahya Orman İşletme Müdürü ve İşletme Şefleri katıldı.''

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com