Orman Bölge Müdürü Aydın görevine başladı

Orman Bölge Müdürü Aydın görevine başladı
Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğünü yürütürken Kütahya Orman Bölge Müdürlüğüne atanan Mahmut Aydın (60), görevine başladı.

Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğünü yürütürken Kütahya Orman Bölge Müdürlüğüne atanan Mahmut Aydın (60), görevine başladı.
Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, göreve başladığı ilk gün Bölge Müdür Yardımcısı Cezmi Özel ve Şube Müdürleri tarafından karşılanan Aydın, makamına geçerek Şube Müdürlerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Görevi süresince sevgi, saygı ve hoşgörü içinde çözüm odaklı çalışma yapacağını belirten Aydın, tüm mesai arkadaşlarından da aynı özverinin göstermelerini istedi.
İstanbul Üniversitesi (İÜ) Orman Fakültesinden 1976 yılında mezun olan Mahmut Aydın, 1976'da Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğünde mühendis unvanıyla meslek yaşamına başladı. 1979- 1990 yılları arasında Antalya, Serik, Acıpayam Orman İşletme Müdürlüklerinde mühendislik görevini yürüten Aydın, 1990- 1992 yılları arasında Eğirdir Orman İşletme Müdürlüğü yaptı. Antalya Koruma Şube Müdürlüğünde 1992'de mühendis olarak göreve başlayan Aydın, 1997- 1999 yılları arasında Antalya Orman Bölge Müdür Yardımcılığı görevinde bulundu. Aydın, 1999-2 001 yılları arasında Antalya Orman Bölge Müdürlüğünde mühendis olarak çalıştıktan sonra, 2001'de Antalya Orman Bölge Müdür Yardımcılığı görevine atandı. İzmir ve Antalya Orman Bölge Müdürlüklerinde mühendislik ve başmühendislik yapan Aydın, 2009'dan bu yana Eskişehir Orman Bölge Müdürü olarak görev yapıyordu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com