Orman, futbolcularla tanıştı!

Orman, futbolcularla tanıştı!
Beşiktaş'ın yeni başkanı Fikret Orman, Nevzat Demir Tesisleri'nde futbolcularla tanıştı.

Beşiktaş'ta dün yapılan olağanüstü seçimli genel kurul sonrası başkan seçilen Fikret Orman ve yeni yönetim kurulundan bazı üyeler bugün Nevzat Demir Tesisleri'ne giderek teknik heyet ve futbolcularla tanıştılar.

Bu akşam oynanacak İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının kadrosunda yer alamayan Quaresma, Almeida, Holosko, Rüştü ve İsmail'in dışında diğer futbolcuların bulunduğu görüşmenin 10 dakika sürdüğü öğrenildi. Orman'ın teknik kadro ve oyuncular ile tek tek tokalaşarak tanıştığı öğrenildi.

Orman'ın teknik heyete ve futbolculara yaptığı kısa konuşmada öncelikle bu akşam oynanacak İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşılaşması için başarılar dilediği kaydedildi. Orman'ın ayrıca sezon sonuna kadar ve Play-Off süreci için takıma güveninin tam olduğunu dile getirdiği, teknik heyet ile oyunculara yönetim kurulu olarak her türlü konuda destek olacaklarını vurguladığı belirtildi.

Öte yandan Başkan Orman ve yönetim kurulu üyelerinin bu akşam saat 18.30'da bir araya geleceği ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşılaşması için Atatürk Olimpiyat Stadı'na gidecekeleri kaydedildi. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com