Orman İşletme Müdürlüklerinde toplantılar

Orman İşletme Müdürlüklerinde toplantılar
- Kütahya Orman Bölge Müdürü Cumali Akın, Gediz ve Emet Orman İşletme Müdürlüklerinde düzenlenen değerlendirme toplantılarına katıldı.

- Kütahya Orman Bölge Müdürü Cumali Akın, Gediz ve Emet Orman İşletme Müdürlüklerinde düzenlenen değerlendirme toplantılarına katıldı.
Akın, Gediz'de işletme şeflerinin temmuz ayı sonu itibariyle şefliklerdeki faaliyetlerle ilgili sunumlarını dinledikten sonra yaptığı konuşmada, ormanların bakımı için ve yangına risk teşkil etmesinden dolayı bakımların ihmal edilmemesi ve üzerinde önemle durulması gerektiğini bildirdi.
Hava sıcaklarının artmasıyla işletme şefliklerinin her an teyakkuz halinde bulunması gerektiğini belirterek, tüm personelin bu şekilde yönlendirmesini isteyen Akın, bu yıla ait programların gerçekleşmesi için herkesin elinden gelen gayreti göstermesine ihtiyaç duyulduğunu söyledi.
2011 yılı bütçe hazırlıklarının her işletme şefi tarafından arazideki gözlem ve çalışmalara dayandırılarak gerçekçi ve uygulanabilir olması için talimat veren Akın, tüm personele teşekkür ederek Gediz'den ayrıldı.
Emet Orman İşletme Müdürlüğünce kurulan Tetik Fidanlığında incelemelerde bulunan Akın, burada yürütülen çalışmalarla ilgili İşletme Müdürü Fikret Hüryaşar ve Tetik İşletme Şefi Hayri Özdemir'den bilgi aldı.
Fidanlıkta tamamı tüplü 324 bin 300 karaçam, 32 bin 500 sedir çamı, 1476 ceviz, 6 bin 303 badem, 3 bin 100 kestane ve 1300 hünnap olmak üzere toplam 368 bin 979 fidan üretildiğini öğrenen Akın, çalışmalarla ilgili memnuniyetini dile getirdi.
Akın, Hüryaşar'dan sorumluluk alanında yürütülen çalışmalara ilişkin bilgi aldıktan sonra Emet'ten ayrıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com