Orman İşletme Şefliğinden Eğitime Destek

Orman İşletme Şefliğinden Eğitime Destek
Kütahya'nın Pazarlar ilçesinde başlatılan üniversite öğrencilerine destek kapsamındaki kampanya tüm hızıyla devam ediyor.

Kütahya'nın Pazarlar ilçesinde başlatılan üniversite öğrencilerine destek kapsamındaki kampanya tüm hızıyla devam ediyor.
Pazarlar Orman İşletme şefliği ve Pazarlar Belediye Başkanlığı tarafından Pazarlar Meslek Yüksekokulu kampusune çevre düzenlemesi çerçevesinde masabankları, oturma bankları, kamelya ve oturma grupları döşendi. Ayrıca Orman işletme Şefliğinin Meslek Yüksekokulu kampusunun çevre düzenlemesine desteklerinin süreceği bildirildi.
Pazarlar Orman İşletme Şefi Mehmet Başaran, “İlçemiz eğitim merkezi olma yolunda büyük adımlar attı. Bunlara en güzel örnekte Pazarlar Meslek Yüksekokuludur. Bu çerçevede Orman işletme şefliği olarak Meslek Yüksek Okulu kampusun de masabankları, oturma bankları, kamelya ve oturma grupları döşendik. Daha öncede Meslek Yüksekokulumuzun etrafını ağaçlandırma çalışmasını tamamlamıştık. Çevre düzenlenmesi olarak Okulumuza desteklerimiz devam edecektir. Pazarlar Belediyesi ile ortaklaşa yaptığımız çalışma sayesinde Meslek Yüksek Okulu öğrencileri daha iyi ortamda dinlenme imkanları bulacaktır. Pazarlar Belediyesi ile ortaklaşa yapılan işler daha hızlı bitiyor. Çevre düzenlemesinde emeği geçen Kütahya Bölge Orman Müdürümüze ve Pazarlar Belediye Başkanımıza teşekkür ederim. Ortak İşyerin devam etmesini temenni ediyorum” dedi. Meslek Yüksekokul Öğrencilerini Yaşatma Derneği Başkanı Kamil Ünal ise, “Üniversite öğrencilerimize daha iyi ortamlarda eğitim ve öğrenim görmeleri için dernek olarak büyük bir çalışma içindeyiz. Meslek Yüksek Okulumuzun kampusünde çevre düzenlemesi çerçevesinde masabankları, oturma bankları, kamelya ve oturma grupları döşendi. Pazarlar Belediyesi ve Pazarlar Orman İşletme Şefliği ile ortaklaşa yapılan çalışmalardan dolayı her iki kurumada sonsuz teşekkür ederim” diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com