"Orman ve ekibini zor bir görev bekliyor"

"Orman ve ekibini zor bir görev bekliyor"
Beşiktaş'ın eski yöneticilerinden Sinan Vardar, sansursuzhaber'e konuştu.

SANSÜRSÜZHABER / ÖZEL - Beşiktaş Kulübü Eski Yöneticilerinden Sinan Vardar, siyah-beyazlı kulübün gerçekleştirdiği Olağanüstü Seçimli Genel Kurul ile ilgili sansursuzhaber'e değerlendirmelerde bulundu. Yeni başkan Fikret Orman'ı değerlendiren Vardar, Beşiktaş'ı zor bir sürecin beklediğinin altını çizdi.

"ORMAN VE EKİBİNİ ZOR BİR GÖREV BEKLİYOR"

Beşiktaş'ın eski yöneticilerinden Vardar, Orman'ın yeni başkan seçilmesiyle ilgili olarak, "Camiamıza hayırlı, uğurlu olsun. Fikret Orman'ı ve ekibini zor bir görev bekliyor. Beşiktaş büyük bir camiadır. Bu zor günlerin geçmesi için hepimiz kendilerine yardımcı olacağız. Nazmi Koca ve Bülent Deriş'i de cesaretlerinden ötürü kutluyorum. Onların da Beşiktaş'a desteği olacaktır" diye konuştu.

"PROJELERİ ÇOK OLUMLU BULDUM"

Başkan adaylarının projelerine de değinen tecrübeli yönetici, "Sadece Fikret Orman'ın değil, diğer iki başkan adayının da projelerini inceleme fırsatı buldum. Çok güzel projeler var. Projeleri çok olumlu buldum. Umarım bu projeler gerçekleşir" ifadelerini kullandı.

Sadece Beşiktaş'ta değil, Türk futbolunda bir çöküntü olduğunu dile getiren Sinan Vardar, "Beşiktaş her zaman büyük bir camiadır. Zor günleri el birliğiyle aşacağımızı düşünüyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

Haber : Emrah KARALİNÇ

Yasal Uyarı : Bu haber, sansursuzhaber.com'un özel haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com