Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Afyonkarahisar'da

Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Afyonkarahisar'da
Eroğlu: "Son 200 yıldan bu yana Türkiye, en ihtişamlı dönemini yaşıyor. Başımız, bütün dünyada dik. Balkanlar'a, Orta Asya'ya, Ortadoğu'ya, Afrika'ya ve Kafkaslar'a el uzatıyoruz. Tabii ki bu, bütün dünyanın dikkatini çekiyor, bundan h

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Son 200 yıldan bu yana Türkiye, en ihtişamlı dönemini yaşıyor. Başımız, bütün dünyada dik. Balkanlar'a, Orta Asya'ya, Ortadoğu'ya, Afrika'ya ve Kafkaslar'a el uzatıyoruz. Tabii ki bu, bütün dünyanın dikkatini çekiyor, bundan hoşlanmayanlar var. Dışarıdaki düşmanların hoşlanmamalarını anlıyorum ama diğerlerine ne oluyor, içeridekilere ne oluyor, bunu anlamakta zorlanıyorum" dedi.

Eroğlu, AK Parti'nin Afyonkarahisar merkez, ilçe ve belde belediye başkan adaylarının tanıtımı için Atatürk Spor Salonu'nda düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, belediye başkan aday adaylığı için başvuran herkese teşekkür etti.

Partilileri hep beraber omuz omuza çalışmaya çağıran Eroğlu, "30 Mart 2014 seçimleri, her seçimden daha önemlidir" ifadesini kullandı.

"Türkiye'nin yükselmesini, ilerlemesini istemeyenler, Türkiye'nin önünü kesmek için pek çok oyun ve hile düşündüler ancak aziz milletim bunun cevabını sandıkta verecektir" diyen Eroğlu, Başbakan Erdoğan'ın Afyonkarahisar'a çok büyük önem verdiğini, onun için de Afyonkarahisar'dan büyük bir beklentisinin olduğunu belirtti.

Eroğlu, şunları söyledi:

"Afyonkarahisar'a hizmetleri, AK Parti hükümeti yapacak, birlikte yapacağız. Belediyecilik denince AK Parti belediyeciliği anlaşılır, başka belediyeler hizmet yapamaz. Başbakanımızla, İstanbul'u teslim aldığımızda su yoktu, çöp dağları vardı, hava kirliliğinden geçilmiyordu. İşte CHP belediyeciliği budur ama biz ne yaptık? 8 ayda İstanbul'u suya kavuşturduk, hava kirliliğini temizledik, çöp dağlarını kaldırdık. Aşkla, şevkle ve 'insanların en hayırlısı insanlara faydalı olanıdır' düşüncesiyle çalışan bir belediye başkanı, Başbakan, milletvekilleri ve AK Parti kadroları var. Hep birlikte 30 Mart'ın önemini kavramalıyız."

- "Bir ülkede siyasi istikrar varsa ekonomik istikrar da vardır"

Türkiye'nin önünü kesmek isteyenlerin olduğunu savunan Eroğlu, şunları kaydetti:

"30 Mart, her seçimden daha önemli. Birlikte, inşallah onların heveslerini kursaklarında bırakacağız. Son 200 yıldan bu yana Türkiye, en ihtişamlı dönemini yaşıyor. Başımız, bütün dünyada dik. Balkanlara, Orta Asya'ya, Ortadoğu'ya, Afrika'ya ve Kafkaslar'a el uzatıyoruz. Tabii ki bu, bütün dünyanın dikkatini çekiyor, bundan hoşlanmayanlar var. Dışarıdaki düşmanların hoşlanmamalarını anlıyorum ama diğerlerine ne oluyor, içeridekilere ne oluyor, bunu anlamakta zorlanıyorum. İnşallah bu yükseliş devam ediyor. Bir ülkede siyasi istikrar varsa ekonomik istikrar da vardır. AK Parti, siyasi istikrarı sizler sayesinde sağlamıştır. AK Parti'ye hep birlikte sahip çıkacağız. Başbakanımıza, hükümetimize sahip çıkacağız."

Eroğlu, konuşmasının ardından, AK Parti'nin Afyonkarahisar'daki belediye başkan adaylarını tanıttı. Özgeçmişleri okunarak tek tek sahneye gelen belediye başkan adayları, Bakan Eroğlu, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Sait Açba ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Zeybek ile fotoğraf çektirdi.

Muhabir: Ali Kemal Akan
Yayınlayan: Ahmet Ekici

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com