Ormancıların futbol turnuvası heyecanı

Ormancıların futbol turnuvası heyecanı
Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü'nün 24.04.2012 tarihinde Gediz'de başlattığı Bölge ve İşletmeler Arası Kurum İçi Halı Saha Futbol Turnuvası büyük bir heyecanla devam ediyor.

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü'nün 24.04.2012 tarihinde Gediz'de başlattığı Bölge ve İşletmeler Arası Kurum İçi Halı Saha Futbol Turnuvası büyük bir heyecanla devam ediyor.
Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü Bölge ve İşletmeler Arası Kurum İçi Halı Saha Futbol Turnuvası 2012 sezonu 24.04.2012 tarihinde Gediz Orman işletme Müdürlüğü ile Domaniç Orman İşletme Müdürlüğü arasında gerçekleştirilen ilk maçla başlamıştı.
Personelin tanışması, kaynaşması, spora teşvik edilmesi, spor yapma imkanı bulamayanlara bir fırsat sağlanması hedefi doğrultusunda düzenlenen turnuvanın açılış maçında ev sahibi olan Gediz Orman işletme Müdürlüğü takımı sahadan 8-5 galip ayrılmıştı.
Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü’nde geleneksel hale getirilecek halı saha futbol turnuvası Bölge Müdürlüğü ve 6 Orman İşletme Müdürlüğü arasında tek devreli lig usulüne göre yapılıyor.
Kütahya Orman Bölge Müdürü Kenan M. Eryiğit, Bölge Müdür Yardımcıları ve Personel Şube Müdürünün de katıldığı Tavşanlı'da yapılan ikinci maçın keyifli görüntülere sahne olduğu, turnuva maçlarına İşletme Müdürlükleri taraftarları ve sporseverlerin katılımının da yüksek olduğu gözlendi.
Kütahya Orman Bölge Müdürü Kenan M. Eryiğit, düzenlenen turnuvanın amacının kurum içi iletişimi güçlendirmek ve personel arasındaki kaynaşmayı pekiştirmek olduğunu söyledi.
Turnuva maçlarına katılımın yoğun olmasından büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Bölge Müdürü Kenan M. Eryiğit, "6 ayrı Orman İşletme Müdürlüğünde görev yapan personel bu etkinlikle kendi aralarında kaynaşma ortamı bulurken, turnuva sosyal ve sportif açıdan amacına ulaşmış oluyor. Birlik ve beraberliğin gücünü göstermeyi de amaçlayan turnuvanın rekabet içinde geçmesini düşünüyoruz. Turnuva 13 Mayıs 2012 tarihinde oynanacak son maç ile neticelenecek ve kupa sahibini bulacak. Turnuvaya katılarak, spora verdikleri önemi ortaya koyan tüm takımlara başarılar diliyor, centilmence bir turnuva olmasını temenni ediyoruz" dedi.(ERK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com