Ormanda Bulunan Kemikler Kime Ait?

Ormanda Bulunan Kemikler Kime Ait?
Ormanda bulunan kemikler, kaybolan Cuma Cokşun'a mı ait?...

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesine bağlı Kırmakaya köyü yakınlarındaki ormanlık alanda bir çocuk cesedi bulundu. 21 Ekim günü kaybolan ve kendisinden bir daha haber alınamayan Cuma Coşkun(13)'un ailesi, tanınmayacak halde olan cesedin kendi çocuklarına ait olabileceğini öne sürdü. Cesedin kimliği, DNA testi ile ortaya çıkacak.

Alınan bilgiye göre, 21 Ekim tarihinde kaybolan ortalıktan kaybolan Cuma Coşkun'un annesi Ayşe Coşkun, bir diğer çocuğunu sağlık ocağından getirdiği sırada, ormanlık alanda kırmızı bir kazak gördü. Kazağın, kendi çocuğuna ait olabileceğini düşünen anne, içindeki kuşkuyu gidermek için sabah saatlerinde tekrar yol kenarındaki ormanlık alana geldi. Kazağın çocuğuna ait olduğunu gören anne, durumu eşine haber verdi. Eşi Tahsin Coşkun da olayı jandarmaya bildirdi. Jandarma ekiplerinin olay yerine gelmesiyle yapılan aramanın ardından, yaklaşık yarım saat sonra tanınmayacak bir halde olan çocuk cesedi bulundu. Her biri farklı yerlerde olan ceset parçaları, olay yeri inceleme ekipleri tarafından toplandı. Jandarmanın güvenlik çemberine aldığı bölgede, sürdürülen çalışmaların sonrasında, ceset, Adli Tıp Kurumu'na gönderilecek. Burada yapılacak DNA testi ile cesedin kimliğinin belirlenmesi bekleniyor.

Olay hakkında bilgi veren, Cuma Coşkun'un babası, eşinin olayı kendisine haber vermesinin ardından, durumu jandarmaya bildirdiğini belirtti. Çocuğunun kaçırılarak öldürüldüğü yönündeki şüphesini dile getiren baba, olayı çözemediklerini ifade etti. Diğer çocuğunu sağlık ocağından getirirken yol kenarındaki kazağı fark ederek olay yerine giden anne Coşkun da "Yanına vardığımda çocuğumun kazağı olduğunu gördüm. Birden bağırdım, çağırdım. Yanımda komşularım vardı. Ben cesedi görmedim. Sadece kazağı gördüm. Cesedi daha sonra gelen jandarmalar buldu. Sonradan ayakkabılarını da gördüm. Ben bulunan cesedin çocuğuma ait olduğuna eminim." diye konuştu.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com