Orman'dan Carvalhal yanıtı!

Orman'dan Carvalhal yanıtı!
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Carlos Carvalhal hakkında konuştu.

Beşiktaş Kulübü'nün yeni başkanı Fikret Orman, Spor Toto Süper Final'de en iyi neticeyi almaya gayret edeceklerini söyledi.

Kartal Yuvası'nda bugün için yapılan indirim kampanyası nedeniyle Fiyapı İnönü Stadı'ndaki mağazaya giden başkan Orman, alışveriş yaptı.

Mağazaya girişinde burada bulunan taraftarlarca alkışlanan Fikret Orman, gazetecilere yaptığı açıklamada, yapılan kampanyadan bir şeyler almak ve Beşiktaş'a katkıda bulunmak için Kartal Yuvası'nı ziyaret ettiğini belirtti. Orman, ''Mağazaya bakalım, insanları görelim, maç öncesi biraz hoşça vakit geçirelim, insanlarla beraber olalım diye geldik. Eski ürünleri alıp onları kullanalım, onları dağıtalım diye bakıyoruz'' ifadesini kullandı.

Başkan Orman, ligde kalan iki maçta toplayabildikleri kadar puan toplamayı istediklerini kaydederek, ''Bundan sonra da Süper Final'de en iyi neticeyi almaya gayret edeceğiz'' dedi.

Teknik direktör arayışlarıyla ilgili bir soru üzerine de Fikret Orman, ''Hep söyledim, artık daha fazla söylenecek bir şey yok. 'Şu anda Beşiktaş'ın bir hocası var. Zaten yönetim kuruluyla konuşmadan, tartışmadan bir karar almam' diye 30 defa söyledim'' şeklinde konuştu.

Fikret Orman, mağazadaki taraftarların isteklerini kırmayarak, birlikte bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com