Orman'ın istikameti Mendes!

Orman'ın istikameti Mendes!
Beşiktaş Kulübü'nün yeni başkanı Fikret Orman'ın Jorge Mendes ile temaslarda bulunacak.

Beşiktaş'ta 25 Mart'ta yapılan olağanüstü seçim sonrası başkanı seçilen Fikret Orman, dün yönetim kurulu ile ilk kez toplantı düzenlemişti.

Orman ve ekibi üç buçuk saat süren toplantı sonrası görev dağlımı yapmamıştı. Ancak bu sabah Başkan Orman, yönetim kurulu üyelerinden Tamer Kıran ve Cem Bilge İsviçre'nin Nyon kentinde bulunan UEFA'nın merkez binasına gitmeleri kararlaştırılmıştı.

Bugün UEFA merkezinde yapılan görüşmede hem nezaket ziyeratinde bulunuldu, hem de 2008-09 sezonu başında Tomas Zapotocny ve Tomas Sivok'un transferleri sonrası Udinese Kulübü ile yaşanan anlaşmazlığı başta olmak üzere bir çok konu masaya yatırıldı.

İSTİKAMET İSPANYA

Görüşme sonrası İsviçre'den ayrılan Siyah Beyazlı heyetin, İspanya'ya hareket ettiği öğrenildi. Başkan Orman ve yönetim kurulu üyeleri Tamer Kıran ile Cem Bilge'nin başta takımın teknik direktörü Carlos Carvalhal, oyunculardan Quaresma, Fernandes, Almeida, Simao, Sidnei, Bebe ve Alves'in menajerliğini yapan Jorge Mendes ile görüşecekleri öğrenildi. Yapılacak görüşmede bu isimlerin yeni sezon öncesi durumları masaya yatırılacak ve sezon sona ermeden ilk kararlar alınacak.

ALMANYA'DA İLK TEMASLAR

Beşiktaş heyetinin görüşmeleri İspanya'dan sonra Almanya'da devam edecek. Başkan Orman ve ekibi Almanya'da ilk olarak Ernst, Hilbert, Edu ve sezon başında Samsunspor'a kiralanan Fink'in menajerlik şirketi Rogon'a gidecekler. Merkezi Almanya'nın güneyinde yer alan Ludwigshafen kentinde buluanan Rogon şirketinin temsilcisi Christian Rapp ile bir araya gelecek olan heyet, bu dört futbolcunun durumu hakkında temaslarda bulunacak.

SON DURAK FRANKFURT

Siyah Beyazlı yönetimin temaslarına daha sonra yine Almanya'da devam edecek. Ludwigshafen'den sonra, Frankfurt kentine geçecek olan Başkan Orman ve ekibi burada da basketbol takımında geçmiş dönemde oynayan oyuncuların Siyah Beyazlı kulüp adına açtıkları davalar sonucu yaşanan problemler masaya yatırılacak. Frankfurt'ta bulunan merkezde temaslarda bulanacak olan Başkan Orman ve beraberindekiler daha sonra İstanbul'a geri dönecekler. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com