Ormanlık alanda korkutan şüphe...

Ormanlık alanda korkutan şüphe...
Çekmeköy'de ormanlık alana bir bebek bırakıldığı ihbarını alan polis harekete geçti. Polis arama köpekleriyle ormanı didik didik ararken yapılan ilk aramada bir şey bulunamadı

Çekmeköy Alemdağ'daki ormanlık alana bir kadınla erkeğin kucağında küçük bir bebekle girdiğini ancak daha sonra bebeksiz ormandan ayrıldıkları ihbarını alan polis alarma geçti.

İhbarın arkadaşlarıyla oyun oynayan küçük bir kızın annesine olayı anlatması üzerine ortaya çıktığı öğrenildi. Polis küçük kıza annesiyle birlikte olayla ilgili sorular yönelterek bilgi almaya ve konunun doğru olup olmadığını araştırmaya başladı.

Çocuk Şube Müdürlüğü ve Çekmeköy İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler ormanlık alanda kısa bir araştırma yaptı. Ancak ormanın çok sık ve geniş olması yüzünden polis KEM'den (Köpek Eğitim Merkezi) eğitimli köpek talep etti. Bunun üzerine iki eğitimli polis köpeği olay yerine getirildi.

Kafesinden çıkarılan iki köpek iki polis eşliğinde ormanlık alanda arama yapmaya başladı. Polis ihbarın doğru olma ihtimali üzerinde durarak olayın üzerine detaylı bir şekilde giderken, şuana kadar yapılan aramalarda her hangi bir bulguya rastlanmadı.

Küçük kızın ihbarı doğrultusunda çevrede yapılan araştırmalarda, bahsedilen kadınla erkeğin bir camide dilendikleri ancak küçük kızın bahsettiği, küçük çocuğun yanlarında olmadığı bilgisine de ulaşıldı. Ancak polis her ihtimali göz önünde bulundurarak soruşturmaya çok yönlü olarak devam ediyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com